Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

8. Student

8. StudentHeureka 8. Student
8. Student

Detail filmu

Za budovou nádraží

Filmový záběr

Za budovou nádraží

Skutečnost - fotografie (1)

Za budovou nádraží

Místo na mapě

Čas záběru od začátku filmu: 00:25:58

Popis děje na záběru:

Jan Hamr (Jaroslav Satoranský), studující zemědělskou VŠ, ve které mu učení nejde, čeká na nádraží na příjezd rychlíku do Prahy. "Náhodně" se tam objeví tajemník KSČ Hrstka (Bedřich Prokoš), který se ho ptá, jak mu jde škola a vypráví mu, že právě doprovodil bulharskou delegaci, které se chtěl pochlubit naším zemědělstvím a najednou koukal, že nemá čím. Hamra by potřeboval v zničeném družstvu Bernartice tak, že o tom nemá ani tušení, ale nedá se nic dělat, musí počkat, až Hamr dostuduje. Popřeje mu čest práci a odejde asi minutu před příjezdem vlaku. Hamr si ale nechá vlak ujet a odchází. Než se však stačí vzdálit od nádraží, zakrouží kolem něj černá Tatra 603 tajemníka Hrstky a její řidič, kterého se ptá na ono zmíněné zničené družstvo, mu odpoví, že o družstvu nic neví, ale že má Hamra odvézt do nejbližší zastávky k rychlíku do Prahy.

Herci na záběru: Jaroslav Satoranský

Autor záběru: jiri

Místo objevil: jiri

Autoři fotografií: Milsn

Adresa místa: nádraží Říčany

Země: Česko

GPS souřadnice: 49.997813, 14.662422

nástupiště na nádraží

Filmový záběr

nástupiště na nádraží

Skutečnost - fotografie (1)

nástupiště na nádraží

Místo na mapě

Čas záběru od začátku filmu: 00:22:16

Popis děje na záběru:

Jan Hamr, studující zemědělskou VŠ, ve které mu učení nejde, čeká na nádraží na příjezd rychlíku do Prahy. "Náhodně" se tam objeví tajemník KSČ Hrstka, který se ho ptá, jak mu jde škola a vypráví mu, že právě doprovodil bulharskou delegaci, které se chtěl pochlubit naším zemědělstvím a najednou koukal, že nemá čím. Hamra by potřeboval v zničeném družstvu Bernartice tak, že o tom nemá ani tušení, ale nedá se nic dělat, musí počkat, až Hamr dostuduje. Popřeje mu čest práci a odejde asi minutu před příjezdem vlaku. Hamr si ale nechá vlak ujet a odchází. Než se však stačí vzdálit od nádraží, zakrouží kolem něj černá Tatra 603 tajemníka Hrstky a její řidič, kterého se ptá na ono zmíněné zničené družstvo, mu odpoví, že o družstvu nic neví, ale že má Hamra odvézt do nejbližší zastávky k rychlíku do Prahy.

Autor záběru: jiri

Místo objevil: jiri

Autoři fotografií: Milsn

Adresa místa: nádraží Říčany

Země: Česko

GPS souřadnice: 49.997211, 14.663951

Nejnavštěvovanější filmy:

8. Student

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2020 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Paetrik | Fotíme Oba | 0.77