Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Pozvánka na natáčení Sněženek a machrů do Krkonoš

Pozvánka na natáčení Sněženek a machrů do Krkonoš

Úspěšná komedie Sněženky a machři se po pětadvaceti letech dočká svého filmového pokračování. Ve filmu se i po tak dlouhé době setkáme s hlavními protagonisty původních sněženek a machrů.

Úspěšná komedie Sněženky a machři se po pětadvaceti letech dočká svého filmového pokračování. O scénář se postarala stejná autorská dvojice, Radek John a Ivo Pelanta, režiséra prvního dílu Karla Smyczka vystřídal Viktor Tauš. Ve filmu se i po pětadvaceti letech setkáme s hlavními protagonisty původních sněženek a machrů.

Náhodné setkání nyní již bývalého profesora Kardy, jeho dcery Mariky a Vikiho Cabadaje vede k návratu starých známých postav do krásné krkonošské přírody. Všechny filmové postavy si zachovaly své původní protagonisty, což filmu jedině prospěje a producenti v tomto směru zaslouží uznání. Svěží vítr a odlišný názorový pohled mají přinést dvě nové postavy, dcera Jana Cabadajová a syn Petr Mácha.

Děj filmu i natáčení bude probíhat opět v Peci pod Sněžkou. Štáb zde můžete zastihnout mezi 28. lednem a 24. únorem. Natáčet se bude například na parkovišti u Javoru, v restauraci Enzian, na sjezdovkách Javor, Zahrádky a Bamberk a dokonce i na původním středobodu děje, chatě Smetánka. Srovnání původní a současné podoby chaty si můžete udělat z těchto dvou obrázků.

Film by se měl na plátnech kin objevit na počátku října. Osobně se na něj velmi těším, zejména díky původním postavám, které věrohodnosti pokračování jen prospějí. Vzhledem k původní scénáristické dvojici alespoň zatím nemám velké obavy stran kvalit pokračování jedné z nejúspěšnějších českých komedií. Budete-li mít čas a chuť, přijeďte se na natáčení do Pece pod Sněžkou podívat.

Komentáře

Neexistují žádné položky.

Komentáře

Jméno(*)
E-mail
Opište kód(*,1)
Komentář(*,2)

*) Údaje označené hvězdičkou a tučným písmem jsou povinné.

1) Pokud se přihlásíte nemusíte vyplňovat některé údaje.

2) Nepřihlášený uživatel nemůže vkládat některé textové prvky - například odkazy.

Chcete-li text v textových polích naformátovat, použijte následující značky:

*Kurzíva* nebo _Kurzíva_

**Tučný text** nebo __Tučný text__

#Nadpis první úrovně

##Nadpis druhé úrovně

Příklad [odkazu](https://filmovamista.cz) na Filmová místa.cz. Vznikne:
Příklad odkazu na Filmová místa.cz.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2021 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Heureka.cz | Paetrik | Fotíme Oba | 0.52