Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Hollywood natáčí v Česku: komixová fantasy Solomon Kane

Hollywood natáčí v Česku: komixová fantasy Solomon Kane

Hollywood se po nedlouhé době vrací k natáčení v Česku. Po Letopisech Narnie, Hannibalově Zrození nebo Casino Royale s českými exteriéry se můžeme těšit na film s komixovou předlohou Solomon Kane.

Postava Solomona Kaneho pochází z pera spisovatele Roberta E. Howarda. Původní kniha, komix i film spadají do žánru akční fantasy, kde hlavní hrdina bojuje se zlem, démony a nestvořeními. Do kůže hlavního hrdiny se oblékne James Purefoy, známý především z filmů Příběh rytíře, Jarmark marnosti nebo televizního seriálu Řím. O scénář i režii se postaral režisér Michael J. Bassett (Mrtvá hlídka), který k natáčení dále přizval herečku Rachel Hurd-Wood (Parfém) či Maxe von Sydowa (Minority Report).

Solomon Kane: natáčení probíhalo i u nás

Samozřejmě nebudou chybět ani čeští herci, za všechny jmenujme Marka Vašuta, k úspěchu filmu by měli přispět i čeští kaskadéři. Natáčení probíhá do dubna v ateliérech Gatteo na Hostivaři i v Barrandovských studiích. O případném natáčení v exteriérech bohužel zatím nemáme informace. Do konce roku by se u nás měly natáčet i další velmi zajímavé filmy. Za všechny jmenujme akční film Wanted s Angelinou Jolie, Jamesem McAvoy a Morganem Freemanem v hlavních rolích.

Komentáře

Vasek

zacatek se odehrava na Zvikove.

2011-09-19 18:38:34

Reagovat

VT

V Ralsku, na tzv. Generálské (silnici na cyklomapách = č. 241), ve směru na Hvězdov od křižovatky Kracmanov, někde v prostoru býv. Oken... byl na podzim 2007 po dobu 14 dní tento kříž (od kamenného k nerozeznání, jenže polystyrenový :))

2008-10-20 18:23:41

Reagovat

josef

Exteriéry se už natáčejí.Prozatím proběhly na Rané)( a na Ralsku.tamse stal ten průšvih s převrácnou károu),v Průhonicích

2008-03-15 18:05:03

Reagovat

gooleem

Exteriéry k filmu Solomon Kane se točili již např.: na hradě Točník (25.1.). Co se týče filmu Wanted, natáčení proběhlo již loni a film je momentálně v post-produkci, premiéra myslím někdy v létě.

2008-02-07 17:57:55

Reagovat

Komentáře

Jméno(*)
E-mail
Opište kód(*,1)
Komentář(*,2)

*) Údaje označené hvězdičkou a tučným písmem jsou povinné.

1) Pokud se přihlásíte nemusíte vyplňovat některé údaje.

2) Nepřihlášený uživatel nemůže vkládat některé textové prvky - například odkazy.

Chcete-li text v textových polích naformátovat, použijte následující značky:

*Kurzíva* nebo _Kurzíva_

**Tučný text** nebo __Tučný text__

#Nadpis první úrovně

##Nadpis druhé úrovně

Příklad [odkazu](https://filmovamista.cz) na Filmová místa.cz. Vznikne:
Příklad odkazu na Filmová místa.cz.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2019 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Paetrik | Fotíme Oba | 0.2