Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Pro analýzu návštěvnosti a zobrazení reklam používáme soubory cookie. Pokud nesouhlasíte, odejděte, jinak klepněte na:

Rozumím

Policisty z Labyrintu čekají temnější a komplikovanější případy

Policisty z Labyrintu čekají temnější a komplikovanější případy

Česká televize odstartovala druhou řadu kriminálního seriálu Labyrint. Osvědčený tým kriminalistů posílí v rolích zkušených policistů Jan Hájek a Tatiana Vilhelmová. První díl odhalil složité pozadí toho, co zprvu vypadalo jako „obyčejná vražda“.

Druhá řada Labyrintu nezklame milovníky kriminálek, tajemných příběhů a způsobu práce režiséra Jiřího Stracha, na své si přijdou ti, kteří rádi analyzují jednotlivé indicie vedoucí k dopadení vraha.

Tip: Nestihli jste první díl seriálu Labyrint II? Podívejte se rovnou na iVysílání.cz, nebo přes iBod ve vaší televizi s podporou HbbTV.

Pilotní díl zahájil zdánlivě jasný a přehledný zločin: oběť – mladá kráska volnějších mravů byla podle všeho znásilněna, zavražděna a její tělo hozeno do řeky. Potenciálních pachatelů se nabízí hned několik. Stopy vedou také k násilníkovi Pavlu Osvaldovi (Adam Vacula) nebo k lobbistovi Křížovi (Jiří Dvořák). Případ se tak začíná zamotávat.

Místo činu (foto: Česká televize)

Seriál podle scénáře Petra Hudského natáčel Jiří Strach v brněnském studiu České televize vloni na podzim. Druhá série Labyrintu vznikala pět měsíců, s minimem volných dnů. Filmaři vystřídali desítky lokací, které se měnily i v průběhu jednoho natáčecího dne. Štáb stihnul zajímavá místa v Brně a okolí, ale také v Olomouci, Hradci nad Moravicí nebo Dolní Kounice.

Tip: seriál Labyrint II je již v naší databázi, pomozte nám hledat filmová místa!

Příběhová linka, která se rozvine teprve v dalších dílech seriálu (Foto: Česká televize)

„Brno mám strašně rád. Jsou tady lidi, kteří umí dát najevo, že je práce baví, jsou vděčni za poctivou filmařinu a že pracují zrovna pro mě. Občas se stane, že tady trávím i volný den. Prostě umím odpočívat i v Brně. To se potkávám s lidmi, kteří tady žijí, a mám je rád. Samozřejmostí je pro mě také občasná návštěva mých oblíbených hospůdek jako je Stopkovka nebo Poslední leč v Divadle Bolka Polívky. To už je má brněnská tradice,“ doplňuje režisér Jiří Strach.

Při natáčení v Brně nesmí chybět Prýgl (Foto: Česká televize)

První odvysílaný díl zaznamenal úspěch, nenechalo si ho ujít více než milión diváků. Pokračování odvysílá Česká televize v pondělí 20. března od 20 hodin.

Komentáře

Neexistují žádné položky.

Komentáře

Jméno(*)
E-mail
Opište kód(*,1)
Komentář(*,2)

*) Údaje označené hvězdičkou a tučným písmem jsou povinné.

1) Pokud se přihlásíte nemusíte vyplňovat některé údaje.

2) Nepřihlášený uživatel nemůže vkládat některé textové prvky - například odkazy.

Chcete-li text v textových polích naformátovat, použijte následující značky:

*Kurzíva* nebo _Kurzíva_

**Tučný text** nebo __Tučný text__

#Nadpis první úrovně

##Nadpis druhé úrovně

Příklad [odkazu](https://filmovamista.cz) na Filmová místa.cz. Vznikne:
Příklad odkazu na Filmová místa.cz.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2018 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Paetrik | Fotíme Oba | 5.25