Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Pro analýzu návštěvnosti a zobrazení reklam používáme soubory cookie. Pokud nesouhlasíte, odejděte, jinak klepněte na:

Rozumím

Tom Cruise jako nebeský gauner doručí informaci i kokain

Tom Cruise jako nebeský gauner doručí informaci i kokain

CIA, drogová mafie, Pablo Escobar i americká agentura pro boj s drogami. Nadaný pilot Barry Seal dokáže svojí nespoutanou povahu a bystrou hlavu všechny jmenované úspěšně obelhávat. Divočák a přitom vzorný manžel a otec pěti dětí se brzy topí v penězích a žije svůj narychlo vybudovaný sen. Jenže ten se jednoho dne zhroutí. Padesátník Tom Cruise v roli nespoutaného rebela z rodu vlků z Wall Street opět exceluje.

foto: Cinemart

Tom Cruise a režisér Doug Liman (už se spolu potkali při natáčení Na hraně zítřka) se ve snímku Barry Seal: Nebeský gauner vydali prozkoumat divokou jízdu vynikajícího a nudícího se pilota, který byl nečekaně naverbován CIA, aby se stal součástí jedné z největších utajovaných operací v americké historii. Pašerák, informátor a americký vlastenec. Zároveň ale jeden z nejbohatších mužů Ameriky osmdesátých let dvacátého století, o kterém ne každý slyšel. Tento chvástavý muž s nakažlivou chutí do života a odzbrojujícím úsměvem na tváři se velmi rychle stal neoficiálním hrdinou svého ospalého jižanského městečka.

foto: Cinemart

Oddaná manželka Lucy (Sarah Wright Olsen) je nemálo překvapená, když se dozví, že její manžel, kdysi vážený TWA pilot (americká aerolinka Trans World Airlines), se namočil do jednoho z největších skandálů. Těžko pobírá, že pilot dopravních letadel začíná pomáhat budovat armádu a zároveň sponzoruje válku.

foto: Cinemart

Barry chvíli pracuje pro vládu, pak neváhá využít možností, které se před ním doslova povalují, a začíná spolupracovat s drogovou mafií, rozváží prostě co je potřeba, ať už jde o informace nebo kokain. Je se vším v pohodě a má klidný spánek, protože: „to co děláte pro dobrý lidi, prostě musí bejt legální.“

foto: Cinemart

Užívá si sexy přelety nad základnami kolumbijských narkobaronů, ze kterých pořizuje bohatou fotodokumentaci, nutnou pro boj s drogovými kartely, je spojený i s protistranou a kromě fotek pro CIA vozí do Ameriky zároveň drogy. Časem se stane informátorem DEA (Národní agentura pro boj s drogami). Hraje to na všechny světové strany a jde mu to víc než skvěle.

Snímek je zábavný, vtipný a často ironický, Tomu Cruisovi to jako pilotovi sluší, těžko uvěřit, že od legendárního Top Gunu uběhlo už třicet let. A český divák se jistě rád poučí, kdo vlastně byl onen tajemný Barry Seal, který dokázal vodit za nos skoro všechny.

Barry Seal: Nebeský gauner jde do kin 24. srpna 2017

Komentáře

Neexistují žádné položky.

Komentáře

Jméno(*)
E-mail
Opište kód(*,1)
Komentář(*,2)

*) Údaje označené hvězdičkou a tučným písmem jsou povinné.

1) Pokud se přihlásíte nemusíte vyplňovat některé údaje.

2) Nepřihlášený uživatel nemůže vkládat některé textové prvky - například odkazy.

Chcete-li text v textových polích naformátovat, použijte následující značky:

*Kurzíva* nebo _Kurzíva_

**Tučný text** nebo __Tučný text__

#Nadpis první úrovně

##Nadpis druhé úrovně

Příklad [odkazu](https://filmovamista.cz) na Filmová místa.cz. Vznikne:
Příklad odkazu na Filmová místa.cz.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2018 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Paetrik | Fotíme Oba | 3.02