Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Anděl z X-Menů Ben Foster si zahraje Jana Žižku

Anděl z X-Menů Ben Foster si zahraje Jana Žižku

Necelý měsíc před začátkem natáčení odtajnil producent a režisér Petr Jákl jméno herce, který ztvární hlavní roli v připravovaném historickém velkofilmu Jan Žižka. Je jím americký herec Ben Foster.

„Jsem velmi rád, že jsme se domluvili právě s Benem. Má za sebou sice bohatou hereckou minulost, ale v Americe je to momentálně velká ´rising star´, o které se říká, že je jedna z nejvybíravějších. Své role pečlivě studuje, a tak mě těší, že se mu Jan Žižka zalíbil,“ řekl Petr Jákl o sedmatřicetileté hvězdě, která už za pár dní přijede do Prahy.

Petr Jákl

Ve čtvrtek 13. září se Ben Foster a další herci objeví na tiskové konferenci k filmu v Praze. Na té se představí nejen obsazení, ale také dobové kostýmy a filmové lokace, zejména ve středních a jižních Čechách, ve kterých se bude film natáčet. První klapka padne 17. září.

Ben Foster

„Opět chci udělat velký film, který ale bude úplně jiný než moje přechozí filmová tvorba. Důležitým poselstvím připravovaného snímku je hrdost na vlastní národ a odvaha říct to nahlas. Já mám totiž neustále pocit, že my Češi se stále trošičku bojíme a pořád opakujeme, že něco je špatně a neustále slýchám, že Žižka je docela kontroverzní historická postava, tak proč o něm točit film? Odpovídám, že taková byla doba, takový byl středověk!“, dodává Petr Jákl.

Plakát k filmu Jan Žižka

Novinky z natáčení filmu sledujete na oficiální stránce na Facebooku.

Jan Žižka

Komentáře

Neexistují žádné položky.

Komentáře

Jméno(*)
E-mail
Opište kód(*,1)
Komentář(*,2)

*) Údaje označené hvězdičkou a tučným písmem jsou povinné.

1) Pokud se přihlásíte nemusíte vyplňovat některé údaje.

2) Nepřihlášený uživatel nemůže vkládat některé textové prvky - například odkazy.

Chcete-li text v textových polích naformátovat, použijte následující značky:

*Kurzíva* nebo _Kurzíva_

**Tučný text** nebo __Tučný text__

#Nadpis první úrovně

##Nadpis druhé úrovně

Příklad [odkazu](https://filmovamista.cz) na Filmová místa.cz. Vznikne:
Příklad odkazu na Filmová místa.cz.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2019 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Paetrik | Fotíme Oba | 0.6