Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Pro analýzu návštěvnosti a zobrazení reklam používáme soubory cookie. Pokud nesouhlasíte, odejděte, jinak klepněte na:

Rozumím

Oldřich Kaiser: Možná přijde i kouzelník je uzavřená kapitola

Rozhovory poskytuje Oldřich Kaiser zcela sporadicky, proto jsme velmi ocenili, že si našel čas na rozhovor o filmových lokacích, zajímavých rolích a zavzpomínal na zásadní snímky ze své bohaté filmografie.

Soutěžte s námi o sluchátka a DVD/Blu-ray dle vlastního výběru: vyhlášení výherců!

Prověříme vaše znalosti filmových míst v nejslavnějších českých filmech: stačí správně odpovědět na tři otázky, být co nejblíže tipovací odpovědi a pak už jen věřit v štěstěnu. Soutěž probíhá od pátku 23. srpna do soboty 31. srpna.

Víkendový výlet po filmových místech: přidejte se i vy!

Pravidelná Filmová Dovolená je opět tady. Zlínská rodinka opět vyráží na objevnou výpravu po filmových lokacích, které najdete i tady u nás. Tentokrát pojede větší parta lidí. Chcete-li se k nim přidat, máte možnost.

Filmová místa pro Android jsou na světě!

Majitelé chytrých telefonů s Androidem se konečně dočkali: aplikace Filmová místa je ke stažení na Google Play. Prozradí vám, co se natáčelo ve vašem okolí. A to nejlepší? Je zdarma!

Vicky Cristina Barcelona: návštěva Španělska (video)

Cílem naší částečně filmové cesty byla Barcelona, kde jsme vedle památek a zajímavých míst navštívili několik zajímavých filmových lokací: Sagrada Familia, Parc Güell, Casa Milà a další. Mrkněte na naše první srovnávací video!

Právě cestujeme a fotíme: Nice, Marseille, Arles, Barcelona a Carcassonne

Účastníci našeho filmového zájezdu jsou trpěliví: místo vyhlášených míst chodíme a fotíme filmová místa z filmů Šimon a Matouš, (K)lamač srdcí, Ronin, Swordfish i z Četníků ze Saint Tropez. Fotili jsme v Barceloně i Carcassonne!

V Liberci se filmuje

Filmový štáb režiséra Jiřího Svobody pokračoval i tento víkend v natáčení historického snímku Poslední cyklista. Vysílat ho bude Česká televize patrně v závěru roku a tématem bude židovská otázka v předválečné Evropě.

Ty nejlepší pohádky na Štědrý den

K Vánocům se neodmyslitelně pojí pohádky. Podívali jsme se na ty nejzajímavější hrady a zámky, kde sídlí princové a princezny.

Top 10 nejčastěji filmovaných míst u nás (1. část)

Naše bohatá databáze filmových míst umožňuje zjistit nejrůznější zajímavé statistické informace. Tentokrát jsme vyčetli desítku míst, která můžete v televizi zahlédnout nejčastěji.

Popelka slaví čtyřicet let: navštivte Barrandov a Moritzburg

Jedna z nejoblíbenějších vánočních pohádek Tři oříšky pro Popelku slaví čtyřicet let. Při této příležitosti byla připravena výstava v zámku Moritzburg i na Barrandově.

Návrat do budoucnosti s vozem DeLorean

Kdo by neznal komedii Návrat do budoucnosti, kde Marty McFly svádí neustálý boj s paradoxy způsobené cestováním v čase. Klíčový stroj trilogie, vůz DeLorean, se nyní na místa natáčení podíval.

Spouštíme anglickou verzi: Movieloci.com

Filmová místa.cz se dočkala svého mezinárodního sourozence. Na webu Movieloci.com najdete takřka stejný web, avšak anglicky a s převážně zahraničními filmy.

Red Tails: fotografie z natáčení v Milovicích

Film Red Tails vypráví o pilotech afroamerického původu, kteří bojovali za druhé světové války na straně spojenců. Film se mimo jiné natáčel i u nás, na letišti v Milovicích, odkud přinášíme několik fotografií.

Říše slunce: fotili jsme v Šanghaji 25 let od natáčení

Úvod filmu Říše slunce se odehrával a ve skutečnosti i natáčel v Šanghaji. Podařilo se nám zde uloupit několik zajímavých filmových záběrů. Jak se tato čínská metropole změnila 25 let od natáčení?

Filmový výlet do Kerska za kancem se šípkovou

Nevíte, co s nedělním odpolednem, nebo ještě lépe volným pracovním dnem? Vydejte se na východ od Prahy navštívit nejzajímavější filmová místa. Cílem cesty bude tentokrát známá hájovna z filmu Slavnosti sněženek s vyhlášeným kancem se šípkovou, anebo se zelím.

Za oblíbenými místy filmařů: větrný mlýn v Kuželově

Kuželovský větrný mlýn se proslavil hned v několika pohádkách, seriálech i filmech. Podívejte se s námi za jedním z nejznámějších a nejzachovalejších mlýnů holandského typu v samém srdci Horňácka.

1 | 2 | 3 | ... | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2018 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Paetrik | Fotíme Oba | 1.99