Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Nová sekce: nejhledanější místa natáčení

Dvojnásobná bodová odměna pro toho, kdo objeví naše nejhledanější Most Wanted místa. Podívejte se na podrobné informace.

Vánoční pohádky a filmové lokace: hrady, zámky, skanzeny...

K Vánocům patří neodmyslitelně především pohádky. Připravili jsme pro vás přehled letošních vánočních pohádek a míst, kde se natáčely.

Chalupa z filmu Jak dostat tatínka do polepšovny objevena! (fotografie)

Jedno z nejvýraznějších míst české kinematografie, dědovu chalupu z komedie Jak dostat tatínka do polepšovny, se nám díky našemu čtenáři Holoubkovi konečně podařilo odhalit. Ze svého lovu přinesl celou řadu skvělých fotografií.

|

Filmová místa.cz slaví první narozeniny

Přesně před rokem obohatil vlny internetu projekt Filmová Místa.cz. Sfoukněte s námi první svíčku na dortu!

Filmová a televizní cestovní kniha: po stopách filmových míst

Na trhu se objevuje speciální kniha pro všechny fandy a milovníky filmových míst: Filmová a televizní cestovní kniha vám ukáže ta nejzajímavější a nejkrásnější filmová místa v naší zemi.

Interaktivní mapa: překonána hranice 500 míst!

Které filmy se natáčely v mém okolí? Právě tuto otázku vám zodpoví naše Interaktivní mapa filmových míst. S překonáním hranice 500 míst natáčení přinášíme krátký pohled na její fungování.

Lukáš Gregor o 25fps: volný čas se mi stal cizím termínem (rozhovor)

Výjimečné internetové periodikum 25fps.cz brzy sfoukne svou první svíčku na dortu. Při této příležitosti nám jeden ze zakladatelů a současný šéfredaktor Lukáš Gregor odpověděl na několik otázek.

Rozhovor s hercem Radoslavem Brzobohatým

Po reportáži z natáčení Sněženek a Machrů v Peci pod Sněžkou přinášíme exkluzivní rozhovor s Radoslavem Brzobohatým.

Viky Cabadaj znovu na sjezdovce! (exkluzivní reportáž z natáčení)

Na svazích Krkonoš se po pětadvaceti letech opět prohánějí Sněženky a Machři. Po mnoha peripetiích spojených s nedostatkem sněhu a změnami ve scénáři se právě natáčí v Peci pod Sněžkou volné pokračování oblíbené české komedie osmdesátých let podle námětu Radka Johna a Ivo Pelanta.

Po stopách falešného vrchního: Vrchní prchni

Náš nepravidelný seriál Po stopách věnujeme filmům nebo seriálům, u kterých máme dobře zmapována místa natáčení. Dnes se s námi můžete vydat po stopách falešného vrchního Dalibora Vrány.

Hollywood natáčí v Česku: komixová fantasy Solomon Kane

Hollywood se po nedlouhé době vrací k natáčení v Česku. Po Letopisech Narnie, Hannibalově Zrození nebo Casino Royale s českými exteriéry se můžeme těšit na film s komixovou předlohou Solomon Kane.

Pozvánka na natáčení Sněženek a machrů do Krkonoš

Úspěšná komedie Sněženky a machři se po pětadvaceti letech dočká svého filmového pokračování. Ve filmu se i po tak dlouhé době setkáme s hlavními protagonisty původních sněženek a machrů.

Proč se vámi vložené filmy či místa nezobrazí na webu?

Vložili jste do databáze film anebo místo, a ono se ne a ne objevit na těchto stránkách? Přečtete si příčiny a rady pro řešení. Aktualizováno!

Konec roku: čas rekapitulace, nudných statistik a optimistických vyhlídek

Filmová místa.cz ještě nesfouknula první svíčku na pomyslném dortu, konec roku ale vybízí ke krátkému zamyšlení a rekapitulaci věcí úspěšných i těch doposud nezvládnutých. Nechybí několik statistik, nudných čísel a výhledů do budoucna.

Californication: další kultovní seriál na obzoru!

Na adresu seriálu Californication u nás většina dotázaných odpoví: nevím, neznám. V Americe se však hovoří o události roku a o adeptovi na exkluzivní přívlastek kultovní. Zapomeňte na geniální útěky z vězení, nadpřirozené schopnosti hrdinů nebo mezigalaktické souboje. Tady jde o geniální dialogy a Hanka Moodyho.

Pán prstenů se natáčel uprostřed velkoměsta!

Synoptik přidal do databáze filmových míst zajímavou lokaci z natáčení prvního dílu Pána prstenů. Komu by v paměti neutkvěla scéna, kdy se Frodo a jeho společníci ukryjí před černými jezdci. A kdo by vsázel na to, že se hluboký a temný les nachází ve skutečnosti uprostřed velkoměsta?

|

1 | 2 | 3 | ... | 16 | 17 | 18

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2020 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Paetrik | Fotíme Oba | 0.48