Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Páni kluci v Levíně: po 35 letech

Již 35 let uplynulo od natáčení skvělé komedie Páni kluci. Elektrotechnické muzeum Zubrnice a městys Levín vás zvou na akci Páni kluci v Levíně, a to 30. července 2011. V plánu je beseda s herci, kteří ve filmu hráli, k dispozici budou fotografie z natáčení a po setmění, ve 20:00 bude promítání filmu včetně vystřižených scén, které nikdy nebyly zveřejněny.

Veronika Freimanová o Sněženkách i seriálu Vyprávěj

O filmových místech z komedie Sněženky a Machři, i po 25 letech a ze seriálu Vyprávěj jsme si povídali s Veronikou Freimanovou.

Natáčení filmu Santiniho jazyk ve Žďáru nad Sázavou

Dostali jsme zprávu od Kuby Ježe: Ve Žďáru nad Sázavou právě vzniká nový film v produkci České televize Santiniho jazyk, režie Jiří Strach. Lokace: Zelená hora - kostel sv. Jana Nepomuckého, známi herci: Stropnický, Švehlík ml, Taclík atd.

Grandhotel Pupp: Najfilmovejší hotel v Čechách

Kto by čakal, že hotel s týmto prívlastkom sa nachádza v Prahe, kde sa točilo najviac snímok československej a terajšej českej kinematografie bude asi sklamaný. Týmto titulom sa totiž môže pýšiť hotel v známom kúpeľnom meste Karlovy Vary.

Vánoční soutěž o tři výhry s Filmopolis.cz

Přinášíme vám další soutěž ve spolupráci s Filmopolis.cz. Dnešní otázka se týká filmů Harry Potter, které naši čtenáři jistě dobře znají.

Natáčení filmu Faust na hradě Točník

Hrad Točník se od 20. srpna do 20. října uzavře pro veřejnost. Režisér Alexandr Sokurov zde bude natáčet film Faust dle předlohy spisovatele Johanna Wolganga Goetha. Natáčet se má i na louce pod Žebrákem, v Lipnici a na Americe, kde byste mohli zastihnout filmový štáb i vy.

Pozvánka: Podívejte se na místa, kde se natáčely filmy Páni kluci a Rebelové

Zubrnická museální železnice si Vás dovoluje pozvat 28. března 2009 na obnovené vzpomínkové putování po lokálce. Koncem roku 2008 došlo po patnácti letech k odkoupení celé tratě od Správy železniční dopravní cesty.

Tipy na filmové výlety v Českém ráji

Český ráj je i rájem filmařů. Doslova na pětníku zde najdete kouzelná skalnatá zákoutí, stará česká stavení i krásné hrady a zámky. Dnes vám doporučíme dva výlety po nejznámějších filmových místech. Podíváte se na hrad Kost, zámek Hrubá skála, Kopicův statek a hrad Valdštejn.

James Bond: Quantum of Solace

V současné době vévodí filmovým plátnům nový James Bond 007, skrývající se pod názvem Quantum Of Solace. Akcemi doslova prošpikovaný film sice postrádá silnější příběhovou linii a celkově se mi film líbil trošu méně, než předchozí Casino Royale.

Slavíme druhé narozeniny: o všem s vámi

Po dvou letech a stovkách hodin práce jsou Filmová místa.cz takové, jaké je vidíte. Napište nám, co vám zde chybí, co zlepšit, nebo co naopak tak důležité není.

Hon na četníky

U nás nehoní četníci padouchy, nýbrž my hodníme četníky. Tedy přesněji řečeno, hledáme místa natáčení oblíbeného seriálu Četnické humoresky. Peter (PC) pro vás nachystal více než 70 nejzajímavějších záběrů. Seriál se natáčel z převážné části na Jižní Moravě, v okolí Brna, na nespočtu míst a v nespočtu vesniček. Nuže, ulovíte svého četníka?

Po stopách filmových míst Špindlerova Mlýna

Vydajme sa po ich stopách a navštívme miesta kde trávili dovolenku Homolkovci, svahy ktoré brázdili Snowborďáci, chatu, kde čaroval Pan Tau, či hotely kde si odskočil Dalibor Vrána páchať svoju nezákonnú činnosť vo filme Vrchní, prchni!

Detektivní práce v Liberci s filmem Grandhotel

PanEr s doslova detektivním nasazením zmapoval filmové lokace a místa natáčení filmu Grandhotel. Z původních čtyř míst rozšířil sbírku na rovnou dvacítku. Jak sám píše, fotografování v Tylově ulici se neobešlo bez "drobných" komplikací. Tímto se Grandhotel zařazuje mezi nejlépe zmapované filmy v naší databázi.

Natáčení filmu Nedodržený slib v Lednici

Nevyužívané vlakové nádraží v Lednici u Břeclavi ožilo dobovými kostými. Filmový štáb zde v úterý 4.března natáčel záběry do filmu Nedodržený slib. Film se vrací do období druhé světové války a sleduje dramatické osudy židovské rodiny. Jednu z hlavních rolí ztvární Ondřej Vetchý.

Soutěž s Filmopolis.cz o DVD: vyhlášení výherce!

Připravili jsme pro vás ve spolupráci s Filmopolis.cz první soutěž o filmové DVD. Stačí, když ze současné fotografie poznáte, který film se zde natáčel.

Šárka Vojtková: po Dědictví jsem měla točit dál

Postavu Irenky si bezpochyby vybaví každý, kdo viděl film Dědictví, aneb Kurvahošigutntag. Jak vidí svou postavu Šárka Vojtková s odstupem času?

1 | 2 | 3 | ... | 16 | 17 | 18 | 19

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2021 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Heureka.cz | Paetrik | Fotíme Oba | 0.55