Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Život a doba soudce A. K. 2

Život a doba soudce A. K. 2Heureka Život a doba soudce A. K. 2
Život a doba soudce A. K. 2

Detail filmu

Video

Děj filmu či seriálu

trempík

JUDr. Adam Klos (David Švehlík) se stal soudcem trestního práva u Městského soudu v Praze. Už nesoudí rodinné spory, ale ty největší zločince. Nejzávažnější trestné činy a problematické trestní kauzy. U nich se navíc tvůrci druhé řady originálního seriálu inspirovali ve většině případů skutečnými zločiny, které často ve své době vzbuzovaly velký zájem veřejnosti.

I osobní život Adamovi přinesl zásadní změnu. Stará se o dceru Báru (Daniela Byrtusová), která mu zůstala po Lauře (Zuzana Norisová), a bydlí u matky Julie (Daniela Kolářová), jež žila po smrti svého manžela a Adamova otce (Jiří Bartoška) sama. Neméně podstatnou vedlejší linku příběhu pak tvoří Adamovi sousedé Šediví (Andrej Bestčastnyj a Dita Kaplanová). Ve vedlejší vile se totiž dějí velmi zvláštní věci provokující jeho představivost, a když si začne dávat dohromady souvislosti, zatáhne nakonec do svých úvah i svého kamaráda, policistu Igora Kubiše (Marek Daniel), známého už z první série.

V každé epizodě se divák nejprve dozví, co se skutečně v daném případu stalo. Má tak následně sám možnost sledovat, jakým způsobem je u soudního líčení věc všemi relativizována a zamlžována. Na jedné straně stojí státní zástupce rozebírající s policisty důkazy, návrh trestu či slabá místa obhajoby. Na druhé straně právníci s obžalovaným rekapitulují vlastní strategii a hledají trhliny v obžalobě. To vše pak vrcholí u soudu v čele s Adamem Klosem, kde začíná bitva, v níž vítězství nebo prohra mohou znamenat ztrátu svobody a naprostý existenční krach.

Příběhů Adama Klose se v druhé sérii ujali oceňovaní čeští režiséři, spoluautor projektu Robert Sedláček natočil šest dílů, Bohdan Sláma a Radim Špaček každý po třech a Petr Marek, který byl autorem hudby k první řadě, pak jeden díl.

15.5.2019JirkaRybka vložil reálnou fotografii k místu natáčení Jezírko s lachtanem z epizody 12. Pirát seriálu Život a doba soudce A. K. 2.
15.5.2019JirkaRybka vložil reálnou fotografii k místu natáčení Děvčata u jezírka z epizody 5. Guru seriálu Život a doba soudce A. K. 2.
15.5.2019JirkaRybka vložil reálnou fotografii k místu natáčení Tatínkové u jezírka z epizody 2. Plán seriálu Život a doba soudce A. K. 2.
15.5.2019JirkaRybka vložil reálnou fotografii k místu natáčení U jezírka z epizody 2. Plán seriálu Život a doba soudce A. K. 2.
28.3.2019honzach7 nalezl lokaci místa natáčení Dodávka s dělníky z epizody 12. Pirát seriálu Život a doba soudce A. K. 2.
26.3.2019jised vložil reálnou fotografii k místu natáčení Léčebna z epizody 11. Postavení mimo hru seriálu Život a doba soudce A. K. 2.
1.3.2019honzach7 okomentoval místo natáčení Dráty vysokého napětí z epizody 7. Palebná síla seriálu Život a doba soudce A. K. 2.
21.2.2019honzach7 okomentoval místo natáčení Dráty vysokého napětí z epizody 7. Palebná síla seriálu Život a doba soudce A. K. 2.
18.2.2019honzach7 okomentoval místo natáčení Dráty vysokého napětí z epizody 7. Palebná síla seriálu Život a doba soudce A. K. 2.
8.2.2019honzach7 okomentoval místo natáčení Dráty vysokého napětí z epizody 7. Palebná síla seriálu Život a doba soudce A. K. 2.
31.1.2019honzach7 nalezl lokaci místa natáčení Plácek na sídlišti z epizody 10. Patláci seriálu Život a doba soudce A. K. 2.
22.1.2019honzach7 nalezl lokaci místa natáčení Mezi kameny z epizody 9. Policejní svět seriálu Život a doba soudce A. K. 2.
22.1.2019honzach7 okomentoval místo natáčení V Písaříkově kanceláři z epizody 9. Policejní svět seriálu Život a doba soudce A. K. 2.
21.1.2019honzach7 nalezl lokaci místa natáčení Chodba BIS z epizody 9. Policejní svět seriálu Život a doba soudce A. K. 2.
24.11.2018Mirek Behenský vložil reálnou fotografii k místu natáčení V autě z epizody 1. Láska seriálu Život a doba soudce A. K. 2.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2020 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Paetrik | Fotíme Oba | 1.2