Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Pro analýzu návštěvnosti a zobrazení reklam používáme soubory cookie. Pokud nesouhlasíte, odejděte, jinak klepněte na:

Rozumím

Česká republika je opět rájem filmařů

Již od roku 2004 láká Česká filmová komise (Czech Film Commission) do naší země zahraniční filmaře, funguje jako spojka mezi jednotlivými produkčními týmy a místními úřady. Doporučuje vhodné lokace, pomáhá lépe se zorientovat v podmínkách natáčení a legislativě, vysvětluje systém filmových pobídek. V současné době podporuje čilé otevírání regionálních filmových kanceláří po celé republice a prezentuje český filmový průmysl v prestižním magazínu Variety nebo na filmových festivalech od Cannes až po Los Angeles. Od roku 2017 se stane novým oddělením Státního fondu kinematografie.

Zamilovaní Spojenci rozehrají špionážní hru z druhé světové války

Může láska skončit vlastizradou? Výpravný americký film Spojenci kombinuje válečný příběh a romantiku, tajné agenty a opravdovou vášeň. Na snímku se dokonce podílelo největší české trikové studio UPP.

V soutěži filmových fanoušků se prosadil snímek Poslední rodina

Neuvěřitelný příběh slavného polského malíře Zdzislawa Beksińského zvítězil v soutěžním projektu Scope100 a má tak otevřenou cestu do českých kin. Režie se ujal Jan P. Matuszynski.

Nová komedie Špunti na vodě slibuje pobavit celou rodinu

Osvědčené téma pánské jízdy za doprovodu haldy dětí přinese letos na jaře komedie Špunti na vodě. V rolích tří tatínků, kteří se odvážně vydají sjet Sázavu se sedmi dětmi na krku, se představí osvědčení Langmajer, Liška a Čermák.

„Smrt křesťanům,“ zní v novém filmu Mlčení

Dva mladí portugalští kněží žádají o povolení cesty do exotického Japonska, aby našli svého ztraceného učitele. Oba si dobře uvědomují, jakému nebezpečí jdou vstříc. V Japonsku je křesťanství v první polovině 17. století postaveno mimo zákon a tisíce lidí za svoji víru platí životem.

Kult Trainspottingu je zpátky!

Pařba, drogy, sex, rock´n´roll a skotská angličtina. Kámoši z Edinburghu, kteří se stali před dvaceti lety legendou, se vrátí na plátna kin 2. února 2017.

Hřebejk natočil trilogii Zahradnictví, která předchází Pelíškům

Režisér Jan Hřebejk se rozhodl natočit filmovou trilogii Zahradnictví. Bude to rodinná sága, která časově a dějově předchází známé a oblíbené Pelíšky. Tentokrát se Hřebejk zaměří na rodinu Jindřicha, kterého bude hrát Martin Finger. Jeho manželku a její dvě sestry ztvární Aňa Geislerová, Klára Melíšková a Gabriela Míčová.

Startuje retro seriál Svět pod hlavou

Elitní policista poruší zákon, srazí ho auto a upadne do bezvědomí. Probudí se v roce 1982. Potkává svoje rodiče, snaží se pochopit, proč se ocitl v minulosti. Zároveň má za úkol vyšetřit sérii detektivních případů.

Seriál Bohéma slibuje hvězdy černobílých veseloher, jak je neznáte

Filmy pro pamětníky přitahují svým jemným humorem a bezstarostným příběhem, pozlátko tehdejších krasavic v luxusních róbách a elegánů s vytříbeným chováním vábí nostalgií po zdánlivě bezproblémovém světě našich babiček. Co se ve skutečnosti odehrávalo za nalíčenými tvářemi barrandovských hvězd, poodhalí České televize v nové šestidílné dramatické sérii Bohéma.

Film Masaryk je hlavně o Mnichovu, syn prvního prezidenta stojí v pozadí

Jan Masaryk byl diplomat, hudebník, syn velkého otce a především člověk. V novém snímku Julia Ševčíka je patrná snaha zachytit jeho osobnost ze všech úhlů, hlubší poznání duše československého politika však ustupuje před mnichovskou tragédií a březnovou okupací. Bolestným obdobím našeho národa provází diváka diplomat, který vlastně chtěl být úplně někým jiným, ale doba a odkaz slavného jména rozhodly za něj.

Popový idol George Michael chystal dokumentární snímek

Nejen hudební scéna truchlí nad ztrátou vynikajícího muzikanta, nezapomenutelný zpěvák George Michael a bývalý člen kapely Wham! opustil svět v pouhých padesáti třech letech. Nedávno George oznámil, že s producentem Naughty Boyem pracuje na novém albu, současně se na zpěvákově Instagramu objevil obrázek z natáčení připravovaného dokumentu Freedom.

„Jsem pírko, neumím se bránit větru“

„Jsem pírko, neumím se bránit větru,“ to je motto nového filmu Pírko. Celovečerní česko-slovenské drama vypráví o Martině, alias Shakiře. Je to dívka, která vyrostla v dětském domově, svět si představuje podle televizních seriálů. Když jí je konečně osmnáct, vstoupí do života s několika penězi v obálce, amuletem na krku, který jí dala kamarádka a spoustou iluzí.

Best Film Fest odhalil provokativní svět Egona Schieleho

Na konci roku vybrané pražské kinosály tradičně lákají na Best Film Fest, přehlídku nejúspěšnějších filmů uplynulé sezony. Několik dní v prosinci si tak filmový labužník užije kvalitní film za pár korun. Příjemným bonusem je artově rodinné prostředí malých kin, na hony vzdálené odosobněným multiplexům.

Natáčení filmu o Miladě Horákové je v plném proudu

„Neplačte - neteskněte moc - je mi to takhle lepší než pozvolna umírat. Dlouhou nesvobodu už by mé srdce nevydrželo. Takto se rozletím zase do polí a luk, strání a k rybníkům, na hory i v nížiny. Budu zase nespoutaná, a ten klid a mír…Musíte teď žít také za mne. Ptáci už se probouzejí - začíná svítat. Jdu s hlavou vztyčenou - musí se umět i prohrát. To není hanba. I nepřítel nepozbyde úcty, je-li pravdivý a čestný. V boji se padá, a co je jiného život než boj,“ napsala ve svém posledním dopise česká politička Milada Horáková, na dvoře pankrácké věznice byla oběšena 27. června 1950.

68: hvězdný Jágr bude mít svůj film

Je to takový zázračný příběh. Mladý kluk, který vyrostl na statku, začal hrát hokej, dařilo se mu… A dnes o něm chtějí natočit celovečerní film. Říkají, že se bude promítat na celém světě. Jsou to příliš vysoké ambice? On sám si užívá popularitu nejen v Česku. Jedná se o Jaromíra Jágra a film, který se jmenuje velmi prostě: 68. To podle čísla, které má známý hokejista na dresu.

Čínský režisér odhaluje tajemství Velké čínské zdi

Velká čínská zeď je ochrannou hrází i vstupní bránou. Tato gigantická stavba, přezdívaná Dračí hřbet neustále fascinuje. Po staletí dokáže inspirovat umělce, spisovatele i filmaře k tvorbě fantastických příběhů. Jejím kouzlem se rovněž nechal uchvátit legendární čínský režisér Čang Yimou, na počátku nového roku přinese filmovým divákům dobrodružné fantasy z nejlidnatější země naší planety.

1 | 2 | 3 | ... | 9 | 10

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2017 | movieloci.com | Paetrik | Fotíme Oba | Trailhunter.cz | Roadhunter.cz | 17/01/17 01:48:46 | 0.17