Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Nová sekce: nejhledanější místa natáčení

Nová sekce: nejhledanější místa natáčení

Dvojnásobná bodová odměna pro toho, kdo objeví naše nejhledanější Most Wanted místa. Podívejte se na podrobné informace.

V databází máme přes tisícovku míst, která čekají na své odhalení. Mezi nimi jsou i taková, která hrají v rámci svého filmu významnou roli, stále však nejsou nalezena. Jednoduše proto, že zapadají mezi ty ostatní a zraky čtenářů se k nim dostanou jen zřídka. Rozhodli jsme se tato místa povystrčit na zraky více čtenářů a za jejich "dopadení" slíbit dvojnásobnou odměnu.

V pravé části titulní strany i všech dalších se doposud nacházela část "Poznáváte místo natáčení?". Šlo o náhodně vybíraná místa z databáze filmů a seriálů. Toto místo nyní obsadí naše pátračka (nadpis "Vyhlášeno pátrání").

Jedno z námi vybraných míst zde bude vždy maximálně jeden týden. Pokud bude místo odhaleno některým z vás, našich čtenářů, objeví se místo další. Vybíráme místa, která jsou zajímavá a lehce rozpoznatelná. Nevylučujeme ale, že přidáme místa obtížnější, která však ve filmu či seriálu hrají důležitou roli.

Za dopadení toužebně hledaného místa nabízíme dvojnásobnou odměnu. Za adresu u běžných míst přidělujeme 7-8 bodů a fotografii 9-10 bodů dle přesnosti, u těchto míst půjde o 14-16, resp. 18 až 20 bodů.

Máte-li tip na místo, které by podle vás mělo být mezi hledaná místa zařazeno, neváhejte nás kontaktovat.

Komentáře

Neexistují žádné položky.

Komentáře

Jméno(*)
E-mail
Opište kód(*,1)
Komentář(*,2)

*) Údaje označené hvězdičkou a tučným písmem jsou povinné.

1) Pokud se přihlásíte nemusíte vyplňovat některé údaje.

2) Nepřihlášený uživatel nemůže vkládat některé textové prvky - například odkazy.

Chcete-li text v textových polích naformátovat, použijte následující značky:

*Kurzíva* nebo _Kurzíva_

**Tučný text** nebo __Tučný text__

#Nadpis první úrovně

##Nadpis druhé úrovně

Příklad [odkazu](https://filmovamista.cz) na Filmová místa.cz. Vznikne:
Příklad odkazu na Filmová místa.cz.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2021 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Heureka.cz | Paetrik | Fotíme Oba | 1.35