Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Ghost Stories: Do kin se vrací klasická duchařina

Ghost Stories: Do kin se vrací klasická duchařina

Film mistrně utkaný ze tří hororových povídek dvojice spisovatelů a režisérů Andyho Nymana a Jeremy Dysona je adaptací stejnojmenné divadelní hry. Autoři přichází s drzou, lehce ďábelskou podívanou o racionálním světě, který se pod rouškou nevysvětlitelných záhad začíná rozpadat.

Skeptický profesor Phillip Goodman se zabývá vyvracením zdánlivě nadpřirozených událostí. Do rukou se mu ale dostanou tři podivné případy a ve chvíli, kdy je začne řešit, se sám dostane do děsivé hororové smyčky.

Foto: CinemArt

To, že někdo nevěří na duchy, neznamená, že duchové nevěří v něj. Či snad, že dokonce neexistují. Jedním takovým skeptikem je i profesor Phillip Goodman (Andy Nyman), který si dal za úkol vysvětlovat a odhalovat zdánlivě nadpřirozené jevy a zjistit jejich skutečnou podstatu. A právě kvůli tomu se s ním spojí jeden muž, který jej vyzve, aby vyšetřil tři záhadné případy. Profesor Goodman se tedy vydává na výpravu, jejímž cílem je rozumové vysvětlení těchto přízračných příběhů.

Phillip Goodman (Andy Nyman) a Mike Priddle (Martin Freeman). Foto: Cinemart

Postupně se setkává se třemi vyděšenými lidmi. Noční hlídač Tony Matthews (Paul Whitehouse) prožil v prázdném skladu strašidelné setkání, teenager Simon Rifkind (Alex Lawther) před časem absolvoval děsivou noční jízdu, kvůli které dodnes prožívá život v nechtěném hororu. Třetím vyšetřovaným případem je zážitek důstojného bankéře Mikea Priddlea (Martin Freeman), ten prožil setkání s duchy, které zásadně otřáslo jeho do té chvíle dokonalým životem.

Phillip Goodman (Andy Nyman) Foto: Cinemart

Spíše než na hektolitry krve a hromadu speciálních efektů se diváci mohou těšit na staré dobré strašení, kdy největší hrůza přichází s neznámým bubákem pod postelí. Každičký kousek této povídkové trilogie by mohl být vyprávěn při přátelském posezení u ohníčku se skupinou přátel po boku. Všichni by si užili příjemné mrazení v zádech.

Film Ghost Stories má premiéru 7.6. 2018

Komentáře

Neexistují žádné položky.

Komentáře

Jméno(*)
E-mail
Opište kód(*,1)
Komentář(*,2)

*) Údaje označené hvězdičkou a tučným písmem jsou povinné.

1) Pokud se přihlásíte nemusíte vyplňovat některé údaje.

2) Nepřihlášený uživatel nemůže vkládat některé textové prvky - například odkazy.

Chcete-li text v textových polích naformátovat, použijte následující značky:

*Kurzíva* nebo _Kurzíva_

**Tučný text** nebo __Tučný text__

#Nadpis první úrovně

##Nadpis druhé úrovně

Příklad [odkazu](https://filmovamista.cz) na Filmová místa.cz. Vznikne:
Příklad odkazu na Filmová místa.cz.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2020 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Paetrik | Fotíme Oba | 0.93