Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

James Bond: Quantum of Solace

James Bond: Quantum of Solace

V současné době vévodí filmovým plátnům nový James Bond 007, skrývající se pod názvem Quantum Of Solace. Akcemi doslova prošpikovaný film sice postrádá silnější příběhovou linii a celkově se mi film líbil trošu méně, než předchozí Casino Royale.

Možná i proto, že se předchozí díl natáčel i u nás, česká filmová místa byste v novince hledali marně. Úvodní scéna se natáčela na třech místech v Itálii I tak může být pro vás zajímavý velmi podrobný článek o filmových místech na Filmpubu: JAMES BOND SPECIÁL: Kde všude se natáčelo Quantum of Solace:

Film Quantum of Solace se natáčel na více lokacích, než kterýkoliv jiný film ze série o Jamesi Bondovi za celých 46 let její existence. Štáb začal natáčet v Pinewood Studios ve Spojeném království, odkud se posléze přesunul do Panama City a Colonu v Panamě, do poušti Atacama v Chile, do Sienny, Carrary, k jezeru Garda a do Fonteblanda v Itálii a do Bregenzu v Rakousku. Pomocný štáb pak ještě současně natáčel letecké scény v San Felipe v Mexiku..."

James Bond 007

Komentáře

Neexistují žádné položky.

Komentáře

Jméno(*)
E-mail
Opište kód(*,1)
Komentář(*,2)

*) Údaje označené hvězdičkou a tučným písmem jsou povinné.

1) Pokud se přihlásíte nemusíte vyplňovat některé údaje.

2) Nepřihlášený uživatel nemůže vkládat některé textové prvky - například odkazy.

Chcete-li text v textových polích naformátovat, použijte následující značky:

*Kurzíva* nebo _Kurzíva_

**Tučný text** nebo __Tučný text__

#Nadpis první úrovně

##Nadpis druhé úrovně

Příklad [odkazu](https://filmovamista.cz) na Filmová místa.cz. Vznikne:
Příklad odkazu na Filmová místa.cz.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2021 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Heureka.cz | Paetrik | Fotíme Oba | 0.82