Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Hřebejk natáčí v Olomouci seriál z univerzitního prostředí Pozadí událostí

Hřebejk natáčí v Olomouci seriál z univerzitního prostředí Pozadí událostí

Město Olomouc právě hostí natáčení detektivní komediální minisérie Pozadí událostí. Osvědčenou dvojici Jan HřebejkPetr Jarchovský doplnil spisovatel Michal Sýkora a vznikl čtyřdílný seriál z univerzitního prostředí.

Hlavním motivem seriálu sexuálně motivovaná vražda mladé studentky z univerzity, na které učí Vojtěch (Jiří Havelka) i jeho sestra Soňa (Petra Hřebíčková). Oba procházejí krizí ve svém vztahu, a oba hledají únik z reality v psaní. Vojtěch je již uznávaným autorem detektivních příběhů, Soňa se vydává pod pseudonymem úspěšný erotický román s názvem Pozadí událostí. Vyšetřování případu se ujímá mladá kriminalistka Lída (Martha Issová). Samotná vražda je však spíše vedlejší dějovou linkou, hlavní roli budou hrát vztahová dramata, avšak s komediální linkou.

Jan Hřebejk (foto: Česká televize)

V dalších hlavních rolích se představí Jitka Čvančarová jako ambiciózní děkanka filozofické fakulty, Katarina Kubošiová, Petr Ostrouchov, Luboš Veselý a další.

Petra Hřebíčková ve filmu Bezva ženská na krku

Natáčení probíhá v Olomouci i díky tomu, že jeden z autorů, spisovatel Michal Sýkora, pochází právě z tohoto města. Sám prozradil, že se natáčelo především v exteriérech a interiérech Palackého univerzity včetně Konviktu. Část filmových lokalit je z Prahy, další místa budeme hledat co nejdříve.

Komentáře

Neexistují žádné položky.

Komentáře

Jméno(*)
E-mail
Opište kód(*,1)
Komentář(*,2)

*) Údaje označené hvězdičkou a tučným písmem jsou povinné.

1) Pokud se přihlásíte nemusíte vyplňovat některé údaje.

2) Nepřihlášený uživatel nemůže vkládat některé textové prvky - například odkazy.

Chcete-li text v textových polích naformátovat, použijte následující značky:

*Kurzíva* nebo _Kurzíva_

**Tučný text** nebo __Tučný text__

#Nadpis první úrovně

##Nadpis druhé úrovně

Příklad [odkazu](https://filmovamista.cz) na Filmová místa.cz. Vznikne:
Příklad odkazu na Filmová místa.cz.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2021 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Heureka.cz | Paetrik | Fotíme Oba | 0.65