Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Pozvánka na natáčení filmu Hlídač č.47

Pozvánka na natáčení filmu Hlídač č.47

Prvního listopadu započalo natáčení českého filmu na motivy romáhu Josefa Kopty Hlídač č.47. Kde můžete filmový štáb zastihnout poradíme v článku.

Román Hlídač č.47 Josefa Kopty vyšel v meziválečném období, v roce 1926. Prvního filmového zpracování se román dočkal již v roce 1937 pod taktovkou režiséra Josefa Rovenského. Nového zpracování se ujal Filip Renč.

Hlavní hrdina Doušek je konfrontován s těžkými životními zkouškami. Jeho osamělost staví autor do kontrastu s mladistvým hrobníkem Ferdou, který se zamiluje do Douškovy ženy. Doušek dočasně ztratí sluch, což vede k ještě většímu psychickému vypětí. Doušek však po návratu svého sluchu tuto skutečnost zatají, což mu umožní zjistit krutou pravdu o nevěře své ženy.

Do titulní postavy hlídače Douši obsadil Filip Renč Karla Rodena, jeho ženu bude hrát Lucia Siposová, hrobníka Ferdu Václav Jiráček, kostelníka Bártíka Vladimír Dlouhý, epizodní roli válečného invalidy dostane Jan Svěrák.

Hlavním místem natáčení se stává vesnice Kovářská nedaleko Vejprt. Dále v severních Čechách v obcích Zubrnice a Úštěk . Nedaleko Prahy na polích bude probíhat natáčení vzpomínkových záběrů z první světové války. Natáčení by mělo trvat 35 dnů.

Další informace

Komentáře

Neexistují žádné položky.

Komentáře

Jméno(*)
E-mail
Opište kód(*,1)
Komentář(*,2)

*) Údaje označené hvězdičkou a tučným písmem jsou povinné.

1) Pokud se přihlásíte nemusíte vyplňovat některé údaje.

2) Nepřihlášený uživatel nemůže vkládat některé textové prvky - například odkazy.

Chcete-li text v textových polích naformátovat, použijte následující značky:

*Kurzíva* nebo _Kurzíva_

**Tučný text** nebo __Tučný text__

#Nadpis první úrovně

##Nadpis druhé úrovně

Příklad [odkazu](https://filmovamista.cz) na Filmová místa.cz. Vznikne:
Příklad odkazu na Filmová místa.cz.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2021 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Heureka.cz | Paetrik | Fotíme Oba | 0.94