Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Poznáváte tato místa natáčení?

Poznáváte tato místa natáčení?

Mezi hledanými lokacemi natáčení se objevují výrazná místa, která by mohla návštěvníkům utkvět v paměti. Poraďte nám a dalším čtenářům, kam se máme za těmito neobyčejnými místy vypravit. Aktualizováno: nalezena výletní restaurace z filmu Musíme si pomáhat.

V seznamu hledaných filmových míst se to jen hemží zajímavými budovami, různými památkami a místy. Bohužel není v našich vědomostech všechna tato místa rozpoznat a proto se obracíme na vás, naše čtenáře. Pokud některá místa poznáte, informujte nás v diskusním fóru nebo rovnou využijte ikonky "Víte, kde se toto místo nachází"? V takovém případě však musíte být registrovaným uživatele.

Za humny je drak - stavení uhlíře

V pohádce Za humny je drak se několikrát objevuje staré stavení uhlíře a jeho rodiny. Podle všeho se nachází na kopci a typickým znakem mohou být právě úly v pozadí. Velká část pohádky se odehrává na zámku v Miloticích nedaleko Kyjova, je tedy možné, že se i toto stavení nachází někde na jižní Moravě.

Musíme si pomáhat - výletní restaurace

Ve filmu Musíme si pomáhat Horst vyvezl Marii na výlet do letní restaurace.

Aktualizováno: Místo poznal Steev: Jde o restauraci Peklo nedaleko Nového Města nad Metují. Více v detailech filmu.

Musíme si pomáhat - Vila rodiny Vínerů

Další místo z filmu Musíme si pomáhat. Tentokrát se jedná o výraznou budovu, ve filmu figurující jako rodinná vila židovského továrníka Vínera.

Samotáři - vchod do domu

Ve filmu Samotáři figuruje toto místo jako vchod do domu, kde bydlí Hanka s Petrem. Je velmi pravděpodobné, že se toto místo nachází v Praze. Jednoznačně lze přečíst číslo domu vpravo - "14", bohužel nelze přečíst ulici na levé červené tabulce.

Smrt krásných srnců - Vesnice

Hlavní hrdina filmu Smrt krásných srnců v podání Karla Heřmánka přichází do vesnice prodávat vysavače značky Elektrolux. V pozadí si všimněte výrazné a charakteristické kapličky - zvonice.

Na samotě u lesa - mlýn

V komedii Na samotě u lesa vystupuje mlýn jako domov manželů Zvonových, s proslavenou moukou dvojnulkou a příběhem o vodníkovi, který si chce každý poslechnout ještě jednou.

A to je pro dnešek vše. V seznamu hledaných filmových, seriálových či sitcomových míst najdete mnohé další, které čekají na své odhalení.

Komentáře

Neexistují žádné položky.

Komentáře

Jméno(*)
E-mail
Opište kód(*,1)
Komentář(*,2)

*) Údaje označené hvězdičkou a tučným písmem jsou povinné.

1) Pokud se přihlásíte nemusíte vyplňovat některé údaje.

2) Nepřihlášený uživatel nemůže vkládat některé textové prvky - například odkazy.

Chcete-li text v textových polích naformátovat, použijte následující značky:

*Kurzíva* nebo _Kurzíva_

**Tučný text** nebo __Tučný text__

#Nadpis první úrovně

##Nadpis druhé úrovně

Příklad [odkazu](https://filmovamista.cz) na Filmová místa.cz. Vznikne:
Příklad odkazu na Filmová místa.cz.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2021 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Heureka.cz | Paetrik | Fotíme Oba | 0.5