Kdo chce kam...
Komedie
Země původu: Československo
Natočeno v roce: 1981
Délka: 43 min
Režie: Václav Hudeček
Hrají: Jiří Sovák, Jiřina Bohdalová, Vladimír Menšík, Stella Zázvorková, Luba Skořepová, Ludmila Píchová, Jarmila Smejkalová, Eva Klenová, Jaroslav Mareš, Michael Tarant, Vladimír Hrabánek
Komentáře
Když jsme stavěli metro B, stanici Vysočanskou, chodili jsme sem na oběd. Vtedy tam vládla ocelovou rukou tzv. Baba Jaga, která už v poledne měla dvě promile, kdo si objednal něco a ona mu donesla něco jinýho, hned chytil facku a musel bejt ticho, jinak už nedostal nic. Vtedy i dnes, U Pecků.
2023-05-06 10:51:01
Chcete-li text v textových polích naformátovat, použijte následující značky:
*Kurzíva* nebo _Kurzíva_
**Tučný text** nebo __Tučný text__
#Nadpis první úrovně
##Nadpis druhé úrovně
Příklad [odkazu](https://filmovamista.cz) na Filmová místa.cz. Vznikne:
Příklad odkazu na Filmová místa.cz.
Nejnavštěvovanější filmy:
Vyhledávání
Akce
-
Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení Pavilón Z z filmu Anděl blažené smrti.
-
Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení výstavisko z epizody 6. Zkouška seriálu My z konce světa.
-
Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení Pavilon UMPRUM z epizody Dostaveníčko v Brně seriálu Dostaveníčko.
-
eskaihbs se zaregistroval(a).
-
Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení V restauraci z epizody 9. Láska přes internet seriálu Zločin na dobré cestě.
-
Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení Penzión madame Helly z epizody 21. Doktor Smrt I. seriálu Četnické humoresky (II. série).
-
Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení Příchod Dalibora Kysely z epizody 21. Doktor Smrt I. seriálu Četnické humoresky (II. série).
-
Milsn vložil místo natáčení Příchod Dalibora Kysely k epizodě 21. Doktor Smrt I. seriálu Četnické humoresky (II. série).
-
jgscfflt se zaregistroval(a).
Nejčerstvější informace
Cholerikkadan
Hodnocení: 108887
Mé filmy a seriály (137)
Moje místa (5843)
Mé nálezy (3757)
Vyfotil jsem (5166)





