Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Komentáře

Kocourvbotach

Díky Caukys za komentář. Právě proto jsem vložil záběr, který je očividně upravený a srovnáme jej s realitou. Právě zde byl kamarád, který na pláži byl :)

Jinak je to přesně jak píšete, film má velkou sílu. Docela dost se píše i v souvislosti s doposud zapomenutými místy, které zažívají návaly turistů - konkrétně v případě filmu Mamma Mia!

2014-12-15 08:12:43

Reagovat

caukys

„Pláž“ byla ve filmu upravená, musela být dokonale ukrytá před civilizací, a tak nad ní za pomoci počítače vztyčili mohutný skalní masív, který ji chránil. Tu horu nad zátokou Ao Maya, kde štáb nakonec dva měsíce natáčel, vážně nenajdete.“ Souostroví Phi Phi leží v Andamanském moři mezi ostrovy Phuket a Ko Lanta a tvoří ho celkem šest ostrovů – i když mnozí za ostrovy považují pouze dva z nich, zbylé čtyři jsou jen tropickou vegetací pokryté skály vystupující z vln. Paradoxem nicméně je, že na ostrov začali ve velkém jezdit klienti cestovních kanceláří a typy turistů, kterými samotný snímek pohrdal. Filmaři navíc čelili obvinění, že během dvouměsíčního natáčení silně poničili celou zátoku Ao Maya, kde se točilo. Buď jak buď, Phi Phi je dnes jednou z nejoblíbenějších a zároveň i nejdražších thajských destinací. Na hlavním ostrově Phi Phi Don vzniklo několik rozlehlých plážových resortů a na menší Phi Phi Leh i se slavnou filmovou zátokou se pořádají organizované výlety. Přímo na něm je totiž jakákoliv výstavba zakázaná.

2014-12-14 23:39:06

Komentovaný záběr | Reagovat

Vlož komentář - Filmový záběr - Hotel (00:09:07)

Jméno(*)
E-mail
Opište kód(*,1)
Komentář(*,2)

*) Údaje označené hvězdičkou a tučným písmem jsou povinné.

1) Pokud se přihlásíte nemusíte vyplňovat některé údaje.

2) Nepřihlášený uživatel nemůže vkládat některé textové prvky - například odkazy.

Chcete-li text v textových polích naformátovat, použijte následující značky:

*Kurzíva* nebo _Kurzíva_

**Tučný text** nebo __Tučný text__

#Nadpis první úrovně

##Nadpis druhé úrovně

Příklad [odkazu](https://filmovamista.cz) na Filmová místa.cz. Vznikne:
Příklad odkazu na Filmová místa.cz.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

DeltyM

Hodnocení: 19882

Mé filmy a seriály (48)

Moje místa (1159)

Mé nálezy (1736)

Vyfotil jsem (80)

Nejaktivnější uživatelé

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2020 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Paetrik | Fotíme Oba | 0.6