11. Prázdniny
Kamarádi
Dětský
Země původu: Československo
Natočeno v roce: 1969
Délka: 330 min
Režie: Vlasta Janečková
Hrají: Marek Eben, Antonín Navrátil, Michal Michálek, Lenka Pletková, František Kovářík, Josefa Pechlátová
Čas záběru od začátku filmu: 00:00:17
Popis děje na záběru:
Dedina, kde trávia naši hrdinovia prázdniny u Gábininej tety.
Autor záběru: PC
Místo objevil: sasorts
Adresa místa: Rudoltice, vrch Na homoli
Země: Česko
GPS souřadnice: 49.693263, 14.594222
Čas záběru od začátku filmu: 00:00:23
Popis děje na záběru:
Brána domu Gábininej tety.
Autor záběru: PC
Místo objevil: sasorts
Autoři fotografií: Milsn
Adresa místa: Božkovice čp. 5
Země: Česko
GPS souřadnice: 49.692341, 14.619701
Čas záběru od začátku filmu: 00:07:06
Popis děje na záběru:
Váleček chytá ušlé prasiatka.
Herci na záběru: Marek Eben
Autor záběru: PC
Místo objevil: sasorts
Autoři fotografií: Milsn
Adresa místa: Božkovice čp. 5
Země: Česko
GPS souřadnice: 49.692341, 14.619701
Čas záběru od začátku filmu: 00:19:54
Popis děje na záběru:
Gábina s Honzom sa išli kúpať.
Autor záběru: PC
Místo objevil: Redakce
Autoři fotografií: sasorts
Adresa místa: Štětkovice čp. 19
Země: Česko
GPS souřadnice: 49.669507, 14.506081
Popis skutečného místa:
Machačovský rybník ve Štětkovicích si zachoval původní podobu, pouze vody je méně než obvykle. Foto je od stavení č.19, které je vidět na záběru rybník 2.
Čas záběru od začátku filmu: 00:19:58
Popis děje na záběru:
Deti sa kúpu v rybníku.
Autor záběru: PC
Místo objevil: Redakce
Autoři fotografií: sasorts
Adresa místa: Macháčovský rybník, Štětkovice
Země: Česko
GPS souřadnice: 49.669698, 14.504862
Popis skutečného místa:
Asi před 10-ti lety tu ještě bývalo lano houpačky zavěšené za větev dubu na hrázi. Málo vody znemožňuje bezpečné skákání z houpačky do rybníka. Pod hrází jsou zcela jiné Štětkovice než v době natáčení. Mnoho původních domů bylo nahrazeno novými nebo zbouráno a z kaskády rybníčků vzniklo dopravní a sportovní hřiště. Původní Štětkovice lze spatřit v komedii Tři chlapi v chalupě.
Nejnavštěvovanější filmy:
Vyhledávání
Akce
-
kacer57 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Polovrak před kulturákem z filmu Kotrmelce pana herce.
-
Akrim vložila reálnou fotografii k místu natáčení Pohled z parku z epizody 20. Slavkov seriálu O poklad Anežky České.
-
Akrim vložila místo natáčení Pohled z parku k epizodě 20. Slavkov seriálu O poklad Anežky České.
-
trempík schválil fotografii k místu natáčení Hotel Voroněž z epizody 47/1987 Brno - minulost i přítomnost seriálu Československý filmový týdeník.
-
trempík schválil fotografii k místu natáčení Filozofická fakulta z epizody 47/1987 Brno - minulost i přítomnost seriálu Československý filmový týdeník.
-
trempík schválil fotografii k místu natáčení Dům Leoše Janáčka z epizody 47/1987 Brno - minulost i přítomnost seriálu Československý filmový týdeník.
-
trempík schválil fotografii k místu natáčení Nádvoří Nové radnice z epizody 47/1987 Brno - minulost i přítomnost seriálu Československý filmový týdeník.
-
trempík schválil místo natáčení Pavilon L z filmu Kotrmelce pana herce.
-
trempík schválil místo natáčení Na kolejích z filmu Kotrmelce pana herce.