Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Video

Děj filmu či seriálu

trempík

V dávných dobách ovládali naši zemi pohanští bohové a bohyně. Nejen na Valašsku dobře známý bůh Radegast (Pavel Nový), ale plno jiných - dobrých i zlých, laskavých i hašteřivých, veselých i vážných. A kromě nich také svérázní obyvatelé malé valašské vísky. Jak to dopadne, když se bohové začnou plést do života lidem a lidé do života bohům? Zvítězí bohyně zimy Morena (Zuzana Slavíková), která na zemi přinese věčný led a mráz, nebo ji přemohou bohyně jara Vesna (Sabina Rojková), léta Živa (Zuzana Kubovčíková-Šebová) a podzimu Oseň (Anna Polívková)? Dozví se nejvyšší bůh Svarožic (Boleslav Polívka) o Morenině řádění včas a vrátí koloběh čtyř ročních období do rovnováhy? To všechno jsou otázky, na které vám přinese odpověď tato pohádka. Jedno vám ale prozradíme už teď! Ostatním bohům se nakonec podaří Morenu zastavit. Budou k tomu však potřebovat něco daleko silnějšího než svá kouzla. Pomůže jim jedna prostá valašská dívka, která má ten Největší dar, na nějž ani Moreniny čáry nestačí! (Bontonfilm)

10.11.2023julinaova nalezl(a) lokaci místa natáčení Pod stromem z filmu Největší dar.
10.11.2023julinaova vložil(a) reálnou fotografii k místu natáčení Pod stromem z filmu Největší dar.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006-2024 | Movieloci.com | Lieuxtournage.fr | Krásný Krámek | TH Shop | Paetrik | 1.07