Menu

Video

Děj filmu či seriálu

trempík

Příběh napraveného loupežníka, hrnčíře Jana Karaby (Ondřej Vetchý), jeho odvážné dcery Aničky (Kamila Janovičová), trochu nešikovného prince Jakuba (Tomáš Klus) a dalších postav opustili tvůrci ve chvíli, kdy každá pohádka končí. Zlo bylo potrestáno, dobro zvítězilo a s ním i láska Aničky a Jakuba. A po letech… Z Jakuba je král, z Aničky královna a rodina se rozrostla o zvídavou princeznu Johanku (Valentýna Bečková). Ta nejraději tráví čas u milujícího dědečka Karaby, který se rozhodl věnovat už jenom hrnčířskému řemeslu. Zlotřilí rádcové Lorenc (Jiří Lábus) a Ferenc (Miroslav Vladyka) byli vyhnáni z království, potloukají se po světě a hledají místo, kde by mohli znovu začít kout pikle. A mladá, nezkušená královna Julie (Veronika Khek Kubařová) ze sousedního království se stane vhodným nástrojem jejich pomsty. Že by nastal čas oprášit tajemnou bambitku, která doposud ležela dobře ukrytá a povolat na pomoc loupežníka Karabu? Kdo však ví, kde mu je konec? A není to jenom pohádka pro malou princezničku? Lorenc a Ferenc nastraží na Karabu důmyslnou past. Teď je potřeba spojit síly, aby spravedlnost a láska konečně zvítězily. (Bioscop)

1.11.2023sasorts nalezl lokaci místa natáčení U skal z filmu Tajemství staré bambitky 2.
1.11.2023sasorts nalezl lokaci místa natáčení Kutálející se sud z filmu Tajemství staré bambitky 2.
1.11.2023sasorts nalezl lokaci místa natáčení Zachráněná Julie z filmu Tajemství staré bambitky 2.
13.2.2023Tomáš N. vložil reálnou fotografii k místu natáčení Rozvoz samovarných hrnců II z filmu Tajemství staré bambitky 2.
13.2.2023Tomáš N. vložil reálnou fotografii k místu natáčení Rozvoz samovarných hrnců z filmu Tajemství staré bambitky 2.
10.1.2023Tomáš N. nalezl lokaci místa natáčení Rozvoz samovarných hrnců z filmu Tajemství staré bambitky 2.
1.1.2023Místo natáčení Příbytek nad lomem z filmu Tajemství staré bambitky 2 bylo okomentováno.
30.12.2022Hyplajz vložil reálnou fotografii k místu natáčení Houpačka v zámecké zahradě z filmu Tajemství staré bambitky 2.
30.12.2022Hyplajz vložil reálnou fotografii k místu natáčení Zámecká brána z filmu Tajemství staré bambitky 2.
30.12.2022Hyplajz vložil reálnou fotografii k místu natáčení V zámecké zahradě z filmu Tajemství staré bambitky 2.
26.12.2022Fotoman46 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Svatba z filmu Tajemství staré bambitky 2.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006-2024 | Movieloci.com | Lieuxtournage.fr | Krásný Krámek | TH Shop | Paetrik | 1.34