Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Místo zločinu České Budějovice

Místo zločinu České Budějovice Heureka Místo zločinu České Budějovice
Místo zločinu České Budějovice

Detail filmu

Video

Děj filmu či seriálu

Lamia83

Po Místech zločinu z Plzně a Ostravy se zločin přestěhoval do jižních Čech. Kromě vyšetřování a náhledu na kriminalistickou práci přinese seriál také pohled do soukromí postav. Šéf vyšetřovacího týmu Karel Dvořák (David Novotný) sloužil dříve u tajných služeb a nepřímo zavinil fatální zranění kamaráda. Jeho osobní linka se prolíná okrajově celou touto řadou seriálu. Diváci se mohou těšit i na Emu Grodskou (Pavla Beretová), která je z Ostravy převelena do Českých Budějovic na místo šéfky tamní kriminálky. Kromě služebně starších vyšetřovatelů se seriál zaměří také na mladou dvojici kriminalistů v podání Jany Šímové (Judit Pecháček Bárdos) a Petra Brauna (Filip Březina). Tým doplní rovněž státní zástupkyně Lucie Veselá (Jitka Schneiderová) a soudní lékař Alex Karpenko (Martin Myšička). (Česká televize)

22.5.2023PC schválil fotografii k místu natáčení Lukáš Hodan v autě z epizody 6. Kvadratura muže seriálu Místo zločinu České Budějovice.
22.5.2023PC schválil fotografii k místu natáčení Přístav České Vrbné z epizody 6. Kvadratura muže seriálu Místo zločinu České Budějovice.
22.5.2023PC schválil fotografii k místu natáčení Přístav České Vrbné II z epizody 6. Kvadratura muže seriálu Místo zločinu České Budějovice.
22.5.2023ladak1 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Lukáš Hodan v autě z epizody 6. Kvadratura muže seriálu Místo zločinu České Budějovice.
22.5.2023ladak1 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Přístav České Vrbné z epizody 6. Kvadratura muže seriálu Místo zločinu České Budějovice.
22.5.2023ladak1 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Přístav České Vrbné II z epizody 6. Kvadratura muže seriálu Místo zločinu České Budějovice.
8.5.2023ladak1 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Dominikánský klášter z epizody 6. Kvadratura muže seriálu Místo zločinu České Budějovice.
8.5.2023ladak1 vložil reálnou fotografii k místu natáčení V bistru na Malši z epizody 6. Kvadratura muže seriálu Místo zločinu České Budějovice.
8.5.2023ladak1 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Základní škola Dukelská z epizody 9. Údolí smrti seriálu Místo zločinu České Budějovice.
8.5.2023ladak1 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Před základní školou z epizody 9. Údolí smrti seriálu Místo zločinu České Budějovice.
8.5.2023ladak1 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Komerční banka z epizody 4. Únos seriálu Místo zločinu České Budějovice.
8.5.2023ladak1 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Sledování Václava Šádka z epizody 4. Únos seriálu Místo zločinu České Budějovice.
8.5.2023ladak1 vložil reálnou fotografii k místu natáčení U starožitnictví II z epizody 5. Černé světlo seriálu Místo zločinu České Budějovice.
8.5.2023ladak1 vložil reálnou fotografii k místu natáčení U starožitnictví z epizody 5. Černé světlo seriálu Místo zločinu České Budějovice.
8.5.2023ladak1 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Zadržení Adama Hlaváče z epizody 9. Údolí smrti seriálu Místo zločinu České Budějovice.
8.5.2023ladak1 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Starožitnictví z epizody 5. Černé světlo seriálu Místo zločinu České Budějovice.
8.5.2023ladak1 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Schůzka "v Klice" z epizody 11. Zelená horečka seriálu Místo zločinu České Budějovice.
8.5.2023ladak1 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Kostel Obětování Panny Marie z epizody 11. Zelená horečka seriálu Místo zločinu České Budějovice.
8.5.2023ladak1 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Náměstí Přemysla Otakara II. z epizody 4. Únos seriálu Místo zločinu České Budějovice.
8.5.2023ladak1 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Odjezd dodávky z epizody 3. Anděl v laguně seriálu Místo zločinu České Budějovice.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006-2023 | Movieloci.com | Lieuxtournage.fr | Krásný Krámek | TH Shop | Paetrik | 2.51