Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Video

Děj filmu či seriálu

Lamia83

Příběh ženy, která uměla okouzlit, uměla si jít tvrdě za svým, milovala luxus, vlivné muže a moc. Fiktivní story dvou hlavních hrdinů je volně inspirována českým politickým prostředím po roce 2000. Sleduje životní cestu a kariérní vzestup venkovské servírky Anny Malé Krok za krokem nebo, chcete-li, schůdek po schůdku, a to až do nejvyšších politických pater a ložnice ministra Tomáše Vichra... Anička Malá (Eva Podzimková) se dostane z malého města do Prahy a nastoupí jako servírka do jídelny poslanecké sněmovny. Ačkoli na začátku rozezná s bídou premiéra a o politiku se nezajímá, postupně začíná poznávat nejen její svět, ale hlavně její zákulisí. Vnímá faleš, s jakou si politici jdou před kamerami po krku, ale vzápětí spolu přátelsky popíjejí, intriky, kterými se navzájem častují, vnímá jejich osobní slabiny a postupně se učí sama jich využít na své cestě vzhůru. K tomu jí vydatně pomáhá cynický bulvární novinář Ivan Krčka (Pavel Batěk), který svými vnitřními promluvami zároveň rámuje každý díl. Postupně uzavřou tiché spojenectví, z něhož oba mají prospěch. Morálním protipólem Krčky je naopak starý poslanec Rozehnal (Luboš Veselý), bývalý disident, jehož vliv se v nové nelítostné době vytrácí. S nelibostí sleduje, jak se Anička, na začátku relativně čistá a naivní dívka, mění ve vychytralou mrchu, a snaží se ten vývoj brzdit. Aničku ale vychovává i samo prostředí. Milostný vztah s vlivným mladým lobbistou Martinem Lachmanem (Tomáš Měcháček) se ukáže být omylem, který ji kvůli nechtěnému těhotenství srazí zpět na dno, následující vztah s mladým naivním poslancem Hadrabou (Michal Dalecký) také končí neúspěšně. Až když ministr kultury Tomáš Vichr (Jiří Vyorálek) ocení její kvality a vezme si ji do svého sekretariátu na ministerstvo, začíná její Cesta vzhůru k samotnému vrcholu moci. Nakonec to je ona, kdo ho přiměje, aby si úspěšně vybojoval místo premiéra, a stává se pro něj nepostradatelnou pomocnicí. Vyjednává za něj tam, kde premiér nechce být viděn, filtruje, co a kdo se k němu dostane, získává moc, která jí neáleží. A také už bez skrupulí využívá všechny benefity, které s tím souvisejí. Po strmém vzletu přichází pád Aničky i premiéra a soud, který ji viní ze zneužití pravomoci a korupce. (Prima+)

4.5.2023Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení Pivovar z epizody Epizoda 1 seriálu Sedm schodů k moci.
4.5.2023Milsn vložil reálnou fotografii k místu natáčení Dům Malých z epizody Epizoda 4 seriálu Sedm schodů k moci.
6.3.2023Ladislav2 nalezl lokaci místa natáčení Notářství z epizody Epizoda 1 seriálu Sedm schodů k moci.
6.3.2023Lipinski vložil místo natáčení Vernisáž k epizodě Epizoda 8 seriálu Sedm schodů k moci.
6.3.2023Lipinski vložil místo natáčení Na obědě k epizodě Epizoda 8 seriálu Sedm schodů k moci.
6.3.2023Lipinski vložil místo natáčení Odjezd k epizodě Epizoda 7 seriálu Sedm schodů k moci.
6.3.2023Lipinski vložil místo natáčení Cesta domů k epizodě Epizoda 5 seriálu Sedm schodů k moci.
6.3.2023Lipinski nalezl lokaci místa natáčení Dům Malých z epizody Epizoda 4 seriálu Sedm schodů k moci.
4.3.2023trempík nalezl lokaci místa natáčení Pivovar z epizody Epizoda 1 seriálu Sedm schodů k moci.
4.3.2023Lamia83 vložila místo natáčení Notářství k epizodě Epizoda 1 seriálu Sedm schodů k moci.
4.3.2023Lamia83 vložila místo natáčení Pivovar k epizodě Epizoda 1 seriálu Sedm schodů k moci.
3.3.2023Lamia83 vložila seriál Sedm schodů k moci.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006-2023 | Movieloci.com | Lieuxtournage.fr | Krásný Krámek | TH Shop | Paetrik | 1.3