Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Děj filmu či seriálu

gamuret

Britský seriál natočený podle románu Jane Austenové, který poprvé vyšel v roce 1813, vypráví o rodině Bennetových žijící v malém venkovském sídle Longbourn poblíž městečka Merytonu. Paní Bennetová chce bohatě provdat všech svých pět dcer. Když se doslechne, že na nedaleké netherfieldské panství se má nastěhovat pan Bingley, bohatý londýnský šlechtic, je štěstím bez sebe. Hned na prvním plese, který pořádá sir Lucas, se vypraví se všemi svými dcerami. Panu Bingleymu hned zalíbí nejstarší Jane a věnuje se jí celý večer. Elizabet však skoro celý ples prosedí a ještě k tomu ji urazí Bingleyho přítel pan Darcy. Když do městečka zavítá vojenský pluk, nejmladší sestry Bennetovy za nimi začnou běhat a zanedlouho je začne pravidelně navštěvovat důstojník Wickham. Ten však rozšiřuje pomluvy o svém někdejším příteli Darcym, jenž se těší i tak všeobecné neoblíbenosti. Když Darcy požádá Elizabeth o ruku, je odmítnut. Elizabeth mu vyčítá, že přemluvil svého přítele, aby se odstěhoval zpět do Londýna a překazil tak lásku Bingleyho a Jane, a také to, jak se údajně zachoval k Wickhamovi. Postupem času ale Líza zjistí, že vše bylo trochu jinak a začne k panu Darcymu cítit přátelství a lásku. Když se s ním po dlouhé době náhodou setká v jeho sídle na Pemberley, pochopí, že on se také změnil a že už není tak rezervovaný a chladný. Stal se z něho moudrý a laskavý muž. Celý rozmarný příběh končí třemi svadbami, Jane s panem Bingleym, Elizabeth s panem Darcym a nejmladší Lydie s Wickhamem.

16.3.2023gamuret vložil místo natáčení Pánové Bingley a Darcy příjíždějí na koni k epizodě 1. díl seriálu Pýcha a předsudek.
15.3.2023gamuret vložil místo natáčení Bennettovi přijíždějí na zámek Netherfiel k epizodě 2. díl seriálu Pýcha a předsudek.
15.3.2023gamuret vložil místo natáčení Lydie a Kitty spatřily důstojníka k epizodě 2. díl seriálu Pýcha a předsudek.
15.3.2023gamuret vložil místo natáčení Sestry Bennetovy vcházejí do Merytonu k epizodě 2. díl seriálu Pýcha a předsudek.
13.3.2023gamuret vložil místo natáčení Pan Darcy se vrací do Rosings Park k epizodě 4. díl seriálu Pýcha a předsudek.
13.3.2023gamuret vložil místo natáčení Manželé Collinsovi vítají návštěvu k epizodě 3. díl seriálu Pýcha a předsudek.
13.3.2023gamuret vložil vlastní obsah k seriálu Pýcha a předsudek.
9.3.2023gamuret vložil reálnou fotografii k místu natáčení Lacock Bridge z epizody 2. díl seriálu Pýcha a předsudek.
9.3.2023gamuret vložil místo natáčení Lacock Bridge k epizodě 2. díl seriálu Pýcha a předsudek.
9.3.2023gamuret vložil místo natáčení Lizzy Bennettová se vrací z procházky k epizodě 1. díl seriálu Pýcha a předsudek.
8.3.2023gamuret vložil seriál Pýcha a předsudek.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006-2023 | Movieloci.com | Lieuxtournage.fr | Krásný Krámek | TH Shop | Paetrik | 1.59