Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Děj filmu či seriálu

Oleee

Tento komediální seriál byl natáčen v letech 1975 a 1984. Odehrává se v prostředí moravského Slovácka. Hlavními hrdiny jsou stařeček Matúš Pagáč v podání Jozefa Krónera a Jura Klásek v podání Oldřicha Velena. Dvanáctidílný seriál popisuje život slovácké vesnice počátkem dvacátého století. S úsměvem a z dnešního pohledu i s jakousi nostalgií ukázal, že závist, malost, netolerance a hloupost, byly mezi lidmi rozšířeny od nepaměti. A že moudrost, humor a laskavý přístup k životu mnohé vyřeší. 12 dílů : Parohy, Polénko, Nadílka, Hody, Divadlo, Medicína, Zabijačka, Medvěd, Hlt za tři krejcary, Janek Vyskoč, kozí vrah, Odplata, Poslední vůle.

Filmové exteriéry:

Seriál se natáčel v mnoha vesnicích a městech po celé Moravě. Objevily se zde záběry z Hluku, vinných sklepů - Plží ve vesnicích Petrov a Pavlov. Natáčelo se také ve Svatobořicích - Mistříně.

9.8.2017Bella vložil reálnou fotografii k místu natáčení Kůpit hlt slivovice z epizody Hlt za tři krejcary seriálu Slovácko sa nesúdí.
17.5.2012romanbabicek nalezl lokaci místa natáčení Pře o přejetou husu z epizody Hlt za tři krejcary seriálu Slovácko sa nesúdí.
13.2.2012yurasch okomentoval místo natáčení Před obecním úřadem z epizody Hlt za tři krejcary seriálu Slovácko sa nesúdí.
13.2.2012romanbabicek nalezl lokaci místa natáčení Před obecním úřadem z epizody Hlt za tři krejcary seriálu Slovácko sa nesúdí.
13.2.2012romanbabicek nalezl lokaci místa natáčení Nabídka ořechové ložnice z epizody Hlt za tři krejcary seriálu Slovácko sa nesúdí.
8.1.2012filmovydetektiv nalezl lokaci místa natáčení Kůpit hlt slivovice z epizody Hlt za tři krejcary seriálu Slovácko sa nesúdí.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2020 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Paetrik | Fotíme Oba | 0.31