Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň

Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň

Detail filmu

Děj filmu či seriálu

kareru

Nadčasové dobrodružství z pera slavného spisovatele C. S. Lewise Letopisy Narnie vypráví příběh čtyřech sourozenců - Lucinky, Edmunda, Zuzany a Petra - kterým se během hry na schovávanou ve venkovském sídle starého profesora podaří pomocí magické skříně dostat do jiného světa. Narnie, v níž se ocitnou, se ukáže být okouzlující a mírumilovnou zemí obydlenou mluvícími zvířaty, skřítky, fauny, kentaury a obry, která je však díky prokletí zlé Bílé čarodějnice Jadisy odsouzena k věčné zimě. Děti se pod vedením vznešeného a tajemného panovníka, lva Aslana, odhodlají mocné čarodějnici postavit, aby dokázali ledové kouzlo zlomit a osvobodit tak říši navždy.

Místa natáčení:

Film Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň se natáčel mimo jiné v národním parku České švýcarsko. Zde se také nachází skalní útvar Pravčická brána, která se objevuje v jednom ze záběrů. Skalní útvar Pravčická brána se nachází v NP České Švýcarsko. Je nejznámějším geologickým útvarem u nás. Tvoří ji pískovcový oblouk vysoký 16 m a s rozpětím 26,5 m je největší v Evropě. Ve skutečnosti jde však o skalní most, protože strop je v nejužším místě pouze 3 m tlustý a 7 m široký. Pravčická brána vznikla vyvětráním méně odolných vrstev pískovce v úzké skalní stěně. V roce 1963 byla tato pozoruhodnost vyhlášena chráněným přírodním výtvorem.

Mezi další místa natáčení patří Praha, Adršpašské skály, Londýn a v neposlední řadě Nový Zéland.


18.7.2016-Romik- nalezl lokaci místa natáčení Úzká ulička ve skále z filmu Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň.
14.2.2016mamutrej vložil reálnou fotografii k místu natáčení Gotická brána z filmu Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň.
30.12.2014adajezevec vložila reálnou fotografii k místu natáčení Parta dětí na kamenném mostě z filmu Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň.
18.5.2014Tomíno vložil reálnou fotografii k místu natáčení Zasněžená krajina z filmu Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň.
17.4.2014M13JP nalezl(a) lokaci místa natáčení Zasněžená krajina z filmu Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň.
9.2.2014Boda vložil reálnou fotografii k místu natáčení Domov pana Tumnuse z filmu Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň.
12.1.2014Kabonil okomentoval film Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň.
12.1.2014mildamacher nalezl lokaci místa natáčení Domov pana Tumnuse z filmu Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň.
12.1.2014mildamacher vložil reálnou fotografii k místu natáčení Domov pana Tumnuse z filmu Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň.
21.2.2013Boda vložil místo natáčení Domov pana Tumnuse k filmu Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2020 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Paetrik | Fotíme Oba | 0.24