Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Video

Děj filmu či seriálu

ellobo

Václav Hrubeš a Josef Mareš se kamarádí od dětství. Zatímco Hrubeš pracuje jako revizor pražských dopravních podniků a domnívá se, že je frajer, Mareš je nezaměstnaný a poněkud retardovaný. Přátelé spolu začnou žít v Marešově malém domku. Do jejich osudů nečekaně zasáhne slovenský režisér Robert Karpatti, který si vybere Hrubeše pro svůj filmový projekt jako vhodnou oběť zákeřné mystifikace. Prostřednictvím falešných tibetských lamů mu vsugeruje přesvědčení, že je převtělením dalajlamy. Mladík tomu postupně opravdu uvěří. Změní se, začne nosit mnišský šat a chystá se odletět do Tibetu. Zavrhne kvůli tomu i přátelství s Marešem. Zklamaný Pepa chce spáchat sebevraždu a nešťastnou náhodou skutečně zemře, právě když se k němu oklamaný Václav vrací. Kamarád mu zajistí aspoň velkolepý pohřeb, na nějž musí z donucení obstarat celebrity Karpattiho asistentka Sima.

Miesta natáčania:
Film sa točil v Prahe, Hradci Králové a Brne.

12.1.2020ales_j vložil reálnou fotografii k místu natáčení V bufetu z filmu Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště.
31.12.2019ales_j vložil reálnou fotografii k místu natáčení parkovisko na letisku z filmu Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště.
31.12.2019ales_j vložil reálnou fotografii k místu natáčení pred vstupom na letisko z filmu Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště.
28.2.2017roman70 okomentoval místo natáčení Karel Gott pri lietadle z filmu Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2020 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Paetrik | Fotíme Oba | 0.64