Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Děj filmu či seriálu

cipot122

Honza je normální devatenáctiletý kluk z Ústí nad Labem po uši zamilovaný do své přítelkyně studentky a fotografky Terezky. Honza, po tragické smrti svého otce - vášnivého golfisty, vyrůstá jenom s maminkou a malým bráškou Lukáškem. Rodina se smrtí otce těžce vyrovnává, navíc se na ní řítí i existenční problémy v podobě exekutorů vymáhajících pohledávky za lichvářskou půjčku na byt. Honza se k celé vzniklé situaci staví čelem. Nechce nechat všechny starosti na mamince, a tak místo plánovaných romantických prázdnin s Terezkou ve Francii nastupuje na brigádu do luxusního hotelu v Karlových Varech, kde pracuje jeho strýc Maxmilián. Právě probíhá Mezinárodní filmový festival a Honza má jedinečnou možnost „vychutnat si“ velký svět z jeho odvrácené stránky – jako myč nádobí a příležitostný číšník v jedné osobě . Pracuje celé dny a noci a všechen výdělek posílá rodině. Na večírku, kde Honza zaskakuje jako číšník se nechtěně dostane do sporu s hlavou partičky zlaté mládeže – golfistou Reném. Strýc Maxmilián zařídí Honzovi brigádu v golfovém klubu, kde se seznámí s krásnou PR manažerkou Alicí, která ho pozve na firemní golfový turnaj. V noci po směně najde Honza na odpališti pohozenou hůl a několikrát zkouší dávno zapomenutý švih. Staré instinkty se vrací. Golfový trenér Karel okamžitě rozpozná velký talent a nabídne mu pomoc. Svůj první turnaj Honza vyhrává. Otevírá se mu cesta do náručí P.R. manažerky Alice, a s ní i cesta do světa malého českého šoubyznysu. Honza brzy začne při své strmé cestě za úspěchem ztrácet půdu pod nohama. Přichází nejen o vztah s Terezkou, důvěru mladšího brášky Lukáška, ale nakonec i přátelství trenéra Karla. Alice ho zavaluje prací v reklamě a bez skrupulí na něm vydělává. Honza přestává mít čas na trénink a poslední kapkou je vážné zranění při tréninku na juniorském mistrovství republiky.. V nemocnici s ním Alice rázně ukončí smlouvu i vztah. A tady teprve Honzův příběh začíná. (oficiální text distributora)

Miesta natáčania:

Film sa točil v Ústí nad Labem predovšetkým v časti Střekov, ktorý predstavoval Honzovo rodné mesto. Objavujú sa tu zábery z hradu Střekov, Masarykovho parku a jeho priľahlých ulíc. V Ústí nad Labem sa točilo aj v  Masarykovej nemocnici a čerpacej stanici pri zimnom štadióne.
Ďalšou lokalitou sú Karlovy Vary, kde odchádza Honzo pracovať. Tu sa točilo predovšetkým v hoteli Imperiál. Objavujú sa tu aj zábery Mlynskej kolonády a točilo sa aj pred hotelom Thermal.
Golfové ihrisko, kde Honzo obsluhoval a neskôr aj trénoval predstavoval golfový areál v Cihelnách.
Ďalším golfovým areálom, ktorý filmári použili pri tvorbe filmu bol Royal golf Club v Mariánských Lázních. Tu sa točilo aj v hoteli Cristal na Hlavní tříde a na kolonáde.
V aquaparku v Čestliciach neďaleko Prahy sa točila scéna v bazéne, kde zobral Honzo svojho mladšieho brata.

14.4.2020josefZR vložil reálnou fotografii k místu natáčení kolonáda v Mariánských Lázních z filmu Veni, vidi, vici.
1.4.2012jendaharmonika vložil reálnou fotografii k místu natáčení na zřícenině 2 z filmu Veni, vidi, vici.
31.3.2012jendaharmonika vložil reálnou fotografii k místu natáčení na zřícenině 1 z filmu Veni, vidi, vici.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006-2023 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Krásný Krámek | Paetrik | 1.48