Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Video

Děj filmu či seriálu

Kralyk

Film je inspirovaný příběhem Jiřího Kajínka, který se „proslavil“ svým útěkem z nejstřeženější věznice v pevnosti Mírov. Jiří Kajínek (ve filmu ztvárněný Konstantinem Lavroněnkem) byl v roce 1998 Krajským soudem v Plzni odsouzen k doživotnímu trestu za dvojnásobnou vraždu a pokus o vraždu, kterou měl spáchat v roce 1993 v blízkosti věznice Bory. Mladá advokátka Klára Pokorová (Tatiana Vilhelmová) se snaží zjistit o případu Kajínek co nejvíce, aby mohla prosadit obnovu procesu. Hnaná vpřed i osobními důvody zprvu ani netuší, že dává do pohybu nebezpečné soukolí, které začne likvidovat osoby zaangažované v případu. První objetí se stane její přítel a bývalý Kajínkův advokát, Jan Doležal (Boguslaw Linda). Film poukazuje na možnou provázanost podsvětí se zástupci výkonné a soudní moci v ČR.

19.1.2020PC schválil fotografii k místu natáčení Kajínek na svobodě z filmu Kajínek.
18.1.2020roze vložil reálnou fotografii k místu natáčení Kajínek na svobodě z filmu Kajínek.
19.1.2019Staročech vložil reálnou fotografii k místu natáčení Před věznicí z filmu Kajínek.
15.5.2016DrKluge nalezl lokaci místa natáčení Na cestě z filmu Kajínek.
15.5.2016DrKluge vložil reálnou fotografii k místu natáčení Na cestě z filmu Kajínek.
10.5.2013Teoretik vložil reálnou fotografii k místu natáčení V restauraci z filmu Kajínek.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2020 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Paetrik | Fotíme Oba | 1.97