Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Děj filmu či seriálu

ozzy

Štěpán a Kendy opustili učebny a vstoupili do praktického života. Kendy hledá štěstí mezi filmaři, Štěpán oblékl bílý lékařský plášť a nastoupil své první místo v ordinaci. Oba se v praxi potýkají s řadou překážek, k nimž zaujímají svůj vlastní, nekompromisní a trochu výjimečný postoj. Odmítají vzdát se výsady mládí a zařadit se mezi ty, kteří smířlivě a odevzdaně vpluli do každodenního stereotypu a všednosti.

Místa natáčení:

Třetí díl básníků s názvem Jak básníkům chutná život se samozřejmě natáčel ve městě Mělník, kde Štěpán bydlí. Objevují se záběry náměstí. Filmový Bezdíkov hledejte na východ od Prahy v obci Škvorec. Řidič sanitky Písařík by se s doktorem na cestě k zámku hezky projel, museli by přejet přes půl Středočeského kraje až na zámek Krásný dvůr. Návštěva v moravském sklípku se natáčela v Petrově u Hodonína, ve sklípcích známých jako Plže.

26.10.2017Film Jak básníkům chutná život byl okomentován.
27.12.2016Jan Cihelka okomentoval místo natáčení statok z filmu Jak básníkům chutná život.
25.12.2016Jan Cihelka okomentoval místo natáčení U rybníka z filmu Jak básníkům chutná život.
18.5.2015JanaSestakova vložila reálnou fotografii k místu natáčení Jdeš do školy? Chtělo by to máknout... z filmu Jak básníkům chutná život.
3.5.2015georgecuthbert okomentoval místo natáčení autobusová zastávka z filmu Jak básníkům chutná život.
17.7.2014DrKluge okomentoval místo natáčení Natáčení z filmu Jak básníkům chutná život.
18.1.2014Kabonil vložil reálnou fotografii k místu natáčení Natáčení z filmu Jak básníkům chutná život.
27.12.2012oklbaj nalezl lokaci místa natáčení Natáčení z filmu Jak básníkům chutná život.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2019 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Paetrik | Fotíme Oba Dva | 0.88