Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Děj filmu či seriálu

vrata

Slavná parodie na melodramatické kýče líčí, jak chudá schovanka ke štěstí přišla zásluhou šlechetného milionáře. Nápaditě jsou tu zveličeny jak dějové zápletky, tak herecké ztvárnění, záměrně a s nadsázkou umocňující obvyklá klišé. Pozoruhodné je to, že film nachystali právě tvůrci, kteří se parodovaným kýčům úspěšně věnovali. Pokud by snad někomu nedošlo, že se dívá na parodii, v závěrečné barevně natočené scéně se dočká vysvětlení, že tvůrci se chtěli vysmát všemu falešnému

6.8.2022Jarina 64 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Schodiště u baru z filmu Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář.
27.8.2018Mirek Behenský vložil reálnou fotografii k místu natáčení cyklista z filmu Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář.
27.8.2018Mirek Behenský vložil reálnou fotografii k místu natáčení křižovatka 1 z filmu Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář.
3.9.2016Josef Křehnáč vložil reálnou fotografii k místu natáčení Ulice z filmu Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář.
3.9.2016Josef Křehnáč vložil reálnou fotografii k místu natáčení cyklista z filmu Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář.
3.9.2016Josef Křehnáč vložil reálnou fotografii k místu natáčení křižovatka 1 z filmu Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006-2023 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Krásný Krámek | Paetrik | 0.72