Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Děj filmu či seriálu

ozzy

Nenajdete tu ovšem žádnou zázračnou dietu, neboť tu nejde o to, zbavit se nadbytečných kil, ale o to zbavit se komplexů z nadbytečných kil. Hrdinkou příběhu je dospívající dívka Jitka Pažoutová, trpící svou tloušťkou a neobratností. Pravými muky jsou pro ni zejména hodiny tělocviku, vedené sympatickým tělocvikářem, dívkami přizdívaným Bohoušek. Změnou k lepšímu se stane zápas ve vybíjené, který dívky vyhrají právě díky Jitčiným "dělovkám", které prostě nejdou chytat. Jitka se tu totiž seznámí s Honzou Koubkem, chlapcem, který ji sice urazí, ale poté se jí omluví a přemluví ji, aby zkusila využít svou sílu ve vrhu koulí... (oficiální text distributora)

Místa natáčení:
Tvorcovia použili pri natáčaní filmu lokácie miest Bechyně, Rožnov pod Radhoštěm, Štramberk - zrúcanina hradu Trúba a Příbor - nám. Sigmunda Freuda.

20.5.2017Padre vložil reálnou fotografii k místu natáčení Na stadionu z filmu Metráček.
28.8.2015Melhaus vložil reálnou fotografii k místu natáčení Vzkazy v lahvi z filmu Metráček.
22.10.2013DanW okomentoval místo natáčení Na stadionu z filmu Metráček.
7.4.2013mogvay nalezl lokaci místa natáčení Na stadionu z filmu Metráček.
19.6.2012pucmeloud okomentoval místo natáčení Na stadionu z filmu Metráček.
24.5.2012lizec vložil reálnou fotografii k místu natáčení Na lávce z filmu Metráček.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006-2024 | Movieloci.com | Lieuxtournage.fr | Krásný Krámek | TH Shop | Paetrik | 1.77