Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Děj filmu či seriálu

honajz

Televize nova uvádí další kriminální seriál "Expozitura". Ta nebude vyprávět smyšlené případy, ale bude natáčena na motivy skutečných kriminálních činů - Berdychova gangu, ten naprosto beztrestně vraždil, přepadal a vydíral. V "Expozituře" se setkáme s korupcí neuvěřitelných rozměrů. V jednotlivých dílech "Expozitury" budou zvlášť řešeny různé případy, ale celým seriálem se také bude táhnout dramatický příběh policistky, která je čerstvě přidělena do Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu a jejího parťáka, kteří nechtěli nechat Berdychův gang, aby si dělal co chtěl bez odezvy. Mladá policistka se ihned vrhá do práce, ale zjišťuje, že ne vždy jsou v případech odsouzeni jejich skuteční viníci. Jejího úsilí si nemohl jeden z největších zločineckých gangů na našem území nevšimnout a stává se nepohodlnou nejen pro ně, ale i pro zkorumpované špičky policie díky důkazům o jejich propojení s gangem a mění se ve štvanou zvěř v tomto nervy drásajícím příběhu... Nova se v seriálu zřekla laciných triků a opravdu to rozjela ve velkém. Seriál "Expozitura" je nabitý akčními scénami, chvílemi napětí a plný překvapení. Scénář vychází z přímé zkušenosti autorů Josefa Klímy a Janka Kroupy, kteří při tvorbě pořadu Na vlastní oči kauzu Berdychova gangu rozkrývali. (oficiální text distributora)

15.4.2018Valek vložil reálnou fotografii k místu natáčení Falešní policajti čekají na auto s penězi ze seriálu Expozitura.
31.3.2017Valek vložil místo natáčení pitevna ústavu soudního lékařství k epizodě Ruská spojka seriálu Expozitura.
1.11.2016Valek vložil reálnou fotografii k místu natáčení u expozitury z epizody 9. Král je mrtev seriálu Expozitura.
1.11.2016Valek vložil místo natáčení u expozitury k epizodě 9. Král je mrtev seriálu Expozitura.
10.8.2016Valek nalezl lokaci místa natáčení Falešní policajti čekají na auto s penězi ze seriálu Expozitura.
10.8.2016Valek vložil místo natáčení Falešní policajti čekají na auto s penězi k seriálu Expozitura.
22.4.2015IKE vložila reálnou fotografii k místu natáčení Sídlo expozitury ze seriálu Expozitura.
13.10.2012lichozrout vložil reálnou fotografii k místu natáčení Honička z epizody 14. Loupež století seriálu Expozitura.
13.10.2012lichozrout vložil místo natáčení Honička k epizodě 14. Loupež století seriálu Expozitura.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2019 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Paetrik | Fotíme Oba | 0.17