Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Dnes v jednom domě

Dnes v jednom doměHeureka Dnes v jednom domě
Dnes v jednom domě

Detail filmu

Děj filmu či seriálu

marhan

Zatím co se v seriálu Oldřicha Daňka a Jana Otčenáška "Byl jednou jeden dům" diváci seznámili s osudy lidiček žijících v domě špeditéra Nerudného na sklonku třicátých let, zavede nás další devítidílný seriál stejných autorů do doby podstatně novější. Jak už říká název seriálu, hrdiny příběhů budou lidé, kteří našli domov v jednom ze sídlištních bloků. Tomuto nenápadnému a na pohled nezajímavému místu se říká Sojčí vrch. Zpočátku se tu budoucí nájemníci potkávají při obhlídkách vytouženého domova to ještě nevědí, že jednou spolu budou bydlet. Přicházejí sem s různými pocity:mladý dělník Krejza a jeho žena Jarka sem chodí snít o vlastním bytě, Zdena Pilichová, takto pedikérka, už na holém prostranství vidí nejen dům, ale i vzorné středisko služeb, stavbyvedoucí Panc tu na sídlišti pracuje a dům staví i pro sebe ale například důchodce Petrbok se vší mocí vzpírá opustit půvabnou Kampu a se svou ženou sem přijde jen z donucení. Tato část končí v předvečer všeobecného stěhování. Dům číslo 78, zatím bez dějin a bez paměti, čeká už netrpělivě na lidi, kteří zítra začnou psát jeho historii. (oficiální text distributora)

26.8.2018Mirek Behenský vložil reálnou fotografii k místu natáčení zmrzlina z epizody 4. Jízdenka do Bagdadu seriálu Dnes v jednom domě.
14.7.2018Mirek Behenský vložil reálnou fotografii k místu natáčení na ceste z epizody 4. Jízdenka do Bagdadu seriálu Dnes v jednom domě.
2.5.2018honajz vložil reálnou fotografii k místu natáčení na stavbe z epizody 3. Archa Noemova seriálu Dnes v jednom domě.
30.12.2017Místo natáčení před domem z epizody 4. Jízdenka do Bagdadu seriálu Dnes v jednom domě bylo okomentováno.
29.7.2017topolik vložil reálnou fotografii k místu natáčení sidlisko z epizody 1. Dobytí kóty 78 seriálu Dnes v jednom domě.
29.7.2017topolik vložil reálnou fotografii k místu natáčení prasknuté potrubie z epizody 3. Archa Noemova seriálu Dnes v jednom domě.
8.11.2016honajz vložil reálnou fotografii k místu natáčení popolnica z epizody 4. Jízdenka do Bagdadu seriálu Dnes v jednom domě.
4.10.2016honajz vložil reálnou fotografii k místu natáčení dálnice z epizody 5. Radostné zlézání katedrály seriálu Dnes v jednom domě.
14.2.2016honajz vložil reálnou fotografii k místu natáčení pred radnicou z epizody 9. Domov jménem Praha seriálu Dnes v jednom domě.
14.2.2016honajz vložil reálnou fotografii k místu natáčení svatba z epizody 9. Domov jménem Praha seriálu Dnes v jednom domě.
21.1.2016honajz vložil reálnou fotografii k místu natáčení na sídlisku z epizody 9. Domov jménem Praha seriálu Dnes v jednom domě.
21.1.2016honajz vložil reálnou fotografii k místu natáčení Brixiho ulica z epizody 5. Radostné zlézání katedrály seriálu Dnes v jednom domě.
21.1.2016honajz vložil reálnou fotografii k místu natáčení Brixiho ulica z epizody 5. Radostné zlézání katedrály seriálu Dnes v jednom domě.
21.1.2016honajz vložil reálnou fotografii k místu natáčení rozostavané sídlisko 5 z epizody 3. Archa Noemova seriálu Dnes v jednom domě.
21.1.2016honajz vložil reálnou fotografii k místu natáčení pri neskolaudovanom dome z epizody 9. Domov jménem Praha seriálu Dnes v jednom domě.
21.1.2016honajz vložil reálnou fotografii k místu natáčení neskolaudovaný panelák z epizody 9. Domov jménem Praha seriálu Dnes v jednom domě.
21.1.2016honajz vložil reálnou fotografii k místu natáčení pri aute z epizody 4. Jízdenka do Bagdadu seriálu Dnes v jednom domě.
21.1.2016honajz vložil reálnou fotografii k místu natáčení nemocnice z epizody 4. Jízdenka do Bagdadu seriálu Dnes v jednom domě.
21.1.2016honajz vložil reálnou fotografii k místu natáčení pred nemocnicou z epizody 4. Jízdenka do Bagdadu seriálu Dnes v jednom domě.
21.1.2016honajz vložil reálnou fotografii k místu natáčení pri nemocnici z epizody 4. Jízdenka do Bagdadu seriálu Dnes v jednom domě.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2019 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Paetrik | Fotíme Oba | 0.48