Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Dnes v jednom domě

Dnes v jednom doměHeureka Dnes v jednom domě
Dnes v jednom domě

Detail filmu

Děj filmu či seriálu

marhan

Zatím co se v seriálu Oldřicha Daňka a Jana Otčenáška "Byl jednou jeden dům" diváci seznámili s osudy lidiček žijících v domě špeditéra Nerudného na sklonku třicátých let, zavede nás další devítidílný seriál stejných autorů do doby podstatně novější. Jak už říká název seriálu, hrdiny příběhů budou lidé, kteří našli domov v jednom ze sídlištních bloků. Tomuto nenápadnému a na pohled nezajímavému místu se říká Sojčí vrch. Zpočátku se tu budoucí nájemníci potkávají při obhlídkách vytouženého domova to ještě nevědí, že jednou spolu budou bydlet. Přicházejí sem s různými pocity:mladý dělník Krejza a jeho žena Jarka sem chodí snít o vlastním bytě, Zdena Pilichová, takto pedikérka, už na holém prostranství vidí nejen dům, ale i vzorné středisko služeb, stavbyvedoucí Panc tu na sídlišti pracuje a dům staví i pro sebe ale například důchodce Petrbok se vší mocí vzpírá opustit půvabnou Kampu a se svou ženou sem přijde jen z donucení. Tato část končí v předvečer všeobecného stěhování. Dům číslo 78, zatím bez dějin a bez paměti, čeká už netrpělivě na lidi, kteří zítra začnou psát jeho historii. (oficiální text distributora)

19.9.2020ladak1 vložil reálnou fotografii k místu natáčení panoráma Prahy z epizody 1. Dobytí kóty 78 seriálu Dnes v jednom domě.
19.9.2020ladak1 vložil reálnou fotografii k místu natáčení panoráma Prahy z epizody 1. Dobytí kóty 78 seriálu Dnes v jednom domě.
21.2.2020roze vložil reálnou fotografii k místu natáčení závody z epizody 7. Chybujícím neodpouštěti seriálu Dnes v jednom domě.
21.2.2020roze vložil reálnou fotografii k místu natáčení autobusová zastávka z epizody 6. Holka do deště seriálu Dnes v jednom domě.
21.2.2020roze vložil reálnou fotografii k místu natáčení k autobusu z epizody 7. Chybujícím neodpouštěti seriálu Dnes v jednom domě.
21.2.2020roze vložil reálnou fotografii k místu natáčení Brixiho ulica z epizody 5. Radostné zlézání katedrály seriálu Dnes v jednom domě.
21.2.2020roze vložil reálnou fotografii k místu natáčení Brixiho ulica z epizody 5. Radostné zlézání katedrály seriálu Dnes v jednom domě.
21.2.2020roze vložil reálnou fotografii k místu natáčení stěhování z epizody 1. Dobytí kóty 78 seriálu Dnes v jednom domě.
21.2.2020roze vložil reálnou fotografii k místu natáčení před domem z epizody 4. Jízdenka do Bagdadu seriálu Dnes v jednom domě.
21.2.2020roze vložil reálnou fotografii k místu natáčení milenci z epizody 4. Jízdenka do Bagdadu seriálu Dnes v jednom domě.
21.2.2020roze vložil reálnou fotografii k místu natáčení v autě z epizody 5. Radostné zlézání katedrály seriálu Dnes v jednom domě.
21.2.2020roze vložil reálnou fotografii k místu natáčení Diskuze 2 z epizody 4. Jízdenka do Bagdadu seriálu Dnes v jednom domě.
21.2.2020roze vložil reálnou fotografii k místu natáčení Diskuze z epizody 4. Jízdenka do Bagdadu seriálu Dnes v jednom domě.
21.2.2020roze vložil reálnou fotografii k místu natáčení budoucí socha z epizody 9. Domov jménem Praha seriálu Dnes v jednom domě.
21.2.2020roze vložil reálnou fotografii k místu natáčení prasknuté potrubie z epizody 3. Archa Noemova seriálu Dnes v jednom domě.
21.2.2020roze vložil reálnou fotografii k místu natáčení Panc jde do práce z epizody 3. Archa Noemova seriálu Dnes v jednom domě.
21.2.2020roze vložil reálnou fotografii k místu natáčení sídliště z epizody 1. Dobytí kóty 78 seriálu Dnes v jednom domě.
21.2.2020roze vložil reálnou fotografii k místu natáčení u paneláku z epizody 3. Archa Noemova seriálu Dnes v jednom domě.
21.2.2020roze vložil reálnou fotografii k místu natáčení pri neskolaudovanom dome z epizody 9. Domov jménem Praha seriálu Dnes v jednom domě.
21.2.2020roze vložil reálnou fotografii k místu natáčení neskolaudovaný panelák z epizody 9. Domov jménem Praha seriálu Dnes v jednom domě.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

  • josefZR vložil místo natáčení Triangl k filmu Boty plné vody.

  • Banatova vložila místo natáčení Postel k epizodě Falešní přátelé.

  • Banatova vložila místo natáčení Ulička k epizodě Falešní přátelé.

  • Banatova vložila místo natáčení Kavárna 3 k epizodě Falešní přátelé.

  • Banatova vložila místo natáčení Vernisáž k epizodě Je to jenom polibek.

  • Banatova vložila místo natáčení Květinářství k epizodě Je to jenom polibek.

  • Banatova vložila místo natáčení Pekárna k epizodě Sexy nebo sexistické.

  • Banatova vložila místo natáčení Rande k epizodě Sexy nebo sexistické.

  • Banatova vložila místo natáčení Fitko k epizodě Sexy nebo sexistické.

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2020 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Paetrik | Fotíme Oba | 0.56