Císařovy nové šaty
Pohádka/Drama
Země původu: Česko
Natočeno v roce: 1993
Délka: 90 min
Režie: Juraj Herz
Hrají: Andréa Ferréol, Jan Kalous, Andrej Hryc, Juraj Herz, Miloš Nesvadba, Harald Juhnke, Jaroslav Kuneš, Lucie Vondráčková, Radek Kuchař, Milan Riehs, Zuzana Fišárková, Jiří Tomek, Adéla Decastelová, Hana Frejková, Rudolf Krátký, Oskar Hák, Dana Hlaváčová, Aleš Jarý, Jan Přeučil, Oldřich Slavík, Vladimír Hrabánek, Josef Karlík, Karel Hoffmann, Jaromír Dulava, Stanislav Zindulka, Jaroslav Těšitel, Jan Grygar, Karla Svobodová, Václav Jakoubek, Jiří Kaftan, Vladimír Volek, Martin Štěrba, Annelie Herzová, Tereza Pokorná-Herzová
Děj filmu či seriálu
Byl jednou jeden císař, který byl obklopen pochlebujícími se dvořany. Toho císaře vůbec netrápilo, jak si žije jeho lid. Jeho jedinou vášní byly šaty. Jednoho dne se na zámku objeví módní návrhář Lorenzo se sirotkem Tobiášem, který chce pro vládce ušít ty nejhezčí šaty, jaký svět neviděl. Film Juraje Herze na motivy klasické pohádky Christiana Andersena.
23.8.2016 | janda vložila reálnou fotografii k místu natáčení Císař na trůně z filmu Císařovy nové šaty. |
23.8.2016 | janda vložila reálnou fotografii k místu natáčení Kostel na zámku z filmu Císařovy nové šaty. |
23.8.2016 | janda vložila reálnou fotografii k místu natáčení Spekulace z filmu Císařovy nové šaty. |
23.8.2016 | janda vložila reálnou fotografii k místu natáčení Audience u císaře z filmu Císařovy nové šaty. |
23.8.2016 | janda vložila reálnou fotografii k místu natáčení Sál z filmu Císařovy nové šaty. |
29.12.2014 | adajezevec vložila reálnou fotografii k místu natáčení Lorenzo a Tobiáš u kostela z filmu Císařovy nové šaty. |
12.4.2013 | yurasch nalezl lokaci místa natáčení Lorenzo a Tobiáš ve městě z filmu Císařovy nové šaty. |
12.4.2013 | yurasch nalezl lokaci místa natáčení Trh z filmu Císařovy nové šaty. |
Nejnavštěvovanější filmy:
Vyhledávání
Akce
-
honzach7 okomentoval místo natáčení Odjezd z autoservisu z filmu Náledí.
-
RidleyScott vložil reálnou fotografii k místu natáčení Kavárna na Novém Světě z epizody 3. U zdi seriálu Zločiny Velké Prahy.
-
RidleyScott vložil reálnou fotografii k místu natáčení Cesta z pánského klubu z epizody 3. U zdi seriálu Zločiny Velké Prahy.
-
RidleyScott vložil reálnou fotografii k místu natáčení Kandelábr na Hradčanském náměstí z epizody 2. Loutkohra seriálu Zločiny Velké Prahy.
-
ladak1 nalezl lokaci místa natáčení Altán z filmu Hledá se Amy.
-
ladak1 nalezl lokaci místa natáčení Hřiště z filmu Hledá se Amy.
-
honzach7 nalezl lokaci místa natáčení Nehoda z filmu Náledí.
-
FruFru vložil reálnou fotografii k místu natáčení Ovál z filmu Poločas štěstí.
-
FruFru se zaregistroval.
-
Úterý
14:40 - 15:55
ČT1
Zlá krev
Drama, Historický
Jiří Vala, Daniela Kolářová, Vladimír Ráž... -
Středa 17:40 - 20:00 Nova Cinema
Van Helsing -
Středa 20:35 - 22:05 Joj
Trhlina -
Středa 22:05 - 23:35 Joj
Trhlina -
Čtvrtek 20:30 - 23:05 Joj Plus
Mission: Impossible