Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Pro analýzu návštěvnosti a zobrazení reklam používáme soubory cookie. Pokud nesouhlasíte, odejděte, jinak klepněte na:

Rozumím

Video

Děj filmu či seriálu

chladek22

Ačkoliv příběh začíná téměř idylicky, na sklonku roku 1941, předčasnou oslavou Silvestra, s falešným zdáním, že vše je stále v pořádku, a dvě krásné mladé ženy, přítelkyně a obdivovatelky tehdejších filmových hvězd, jako byly Adina Mandlová i Nataša Golová, jsou středem společnosti, právě v tuto chvíli nedaleko odtud, v zasněženém lese, seskočili padákem tři mladí muži: Bartoš, Potůček a Valčík...

Příchod parašutistů, vyslaných z Anglie, kteří se v Pardubicích objeví, znamená zásadní zlom v dosavadním životě obou žen i v životě jejich manželů. Do nebezpečných akcí, které mají parašutistům pomoci splnit zadaný úkol, se zapojí nejen ony, jejich manželé, ale i řada dalších osob kolem nich. Přes to všechno však Hana ani Táňa nezapomínají na svou touhu uplatnit se u filmu, touží po krásných šatech a nemohou přehlédnout mužský šarm a svádění Alfréda Bartoše, jednoho z parašutistů. Přátelství obou dívek začne dostávat povážlivé trhliny. Spolu s tím se přiostřuje i nebezpečí odhalení celé této pardubické skupiny. Němcům se podařilo zachytit několik stop, a jedna z nich vede k Valčíkovi, který se skrývá pod falešným jménem coby vrchní v pardubickém hotelu Veselka. Všichni si začnou uvědomovat vážnost situace.

Ve druhé části filmu se životy všech zúčastněných dostávají do ještě větších turbulencí. Alfréd Bartoš není jen schopný velitel výsadku, ale i velký milovník žen. A když je přistižen klamaným manželem, přináší to velké komplikace nejen ve sféře osobní, ale i v ilegální činnosti. Po atentátu na Heydricha se síť kolem této pardubické skupiny stahuje víc a víc, a tak našim hrdinům nezbývá, než co nejrychleji z Pardubic zmizet. Plány jsou však jedna věc, realita druhá... Vypjatost a výjimečnost těchto dnů si začne brát své oběti. A přesto je jednomu z hrdinů dána šance uniknout. Využije ji nebo ji odmítne?

18.10.2017jised vložil reálnou fotografii k místu natáčení Na peróně z filmu Operace Silver A.
18.10.2017jised vložil reálnou fotografii k místu natáčení Pardubice - nádraží z filmu Operace Silver A.
25.5.2017Teoretik vložil reálnou fotografii k místu natáčení Lucerna z filmu Operace Silver A.
3.11.2016bobinaulrichova nalezl lokaci místa natáčení V šatně z filmu Operace Silver A.
3.11.2016bobinaulrichova nalezl lokaci místa natáčení Hotel Veselka z filmu Operace Silver A.
18.9.2016Teoretik nalezl lokaci místa natáčení Pardubice - nádraží z filmu Operace Silver A.
22.3.2013chladek22 vložil film Operace Silver A.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2018 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Paetrik | Fotíme Oba | 4.98