Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

3 plus 1 s Miroslavem Donutilem

3 plus 1 s Miroslavem Donutilem Heureka 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem

Detail filmu

Děj filmu či seriálu

kacer57

Oblíbený herec v hlavních rolích tří komediálně laděných povídek.

Každý díl pořadu je sestaven ze tří televizních povídek a jedné historky. V obsahu jednotlivých dílů je zpracováno jedno hlavní téma. Autorem námětů je hlavní představitel, průvodce a herec Miroslav Donutil.

Seznam jednotlivých epizod: 1. díl na téma Zálety. Povídky: Náhodička, Víkend, Don Juán 2. díl na téma Stáří. Povídky: Leasing, Jako kočka a pes, Sám doma IV. 3. díl na téma Škola. Povídky: Hajzlík, Výlet, Reparát 4. díl na téma Štědrý večer. Povídky: Štědrý večer inženýra H., Štědrý večer navrátilce V. 5. díl na téma Hory. Povídky: Celebrita, Nemotora, Zakázka 6. díl na téma Lázně. Povídky: Prst a prstýnek, Mistr, Vražedné překvapení 7. díl na téma Náhoda. Povídky: Hlavou proti zdi, Expert, Noční tramvaj 8. díl na téma Hajní a pytláci. Povídky: Fotograf, Frajeřina, Stromeček 9. díl na téma Sázky. Povídky: Armando, Šerif, Kapitán 10. díl na téma Vinaři. Povídky: Indiánské víno, Poslední deci, Pozdní sběr 11. díl na téma Sběratelé. Povídky: Hantec, Kostel, Paměti 12. díl na téma Hypochondři. Povídky: Dárce, Duet, Infarkt 13. díl na téma Otcové a synové. Povídky: Papahotel, Mendelovi, Soutchán 14. díl na téma Inzerát. Povídky: Upratovačka, Pokrývač, Kořeny 15. díl na téma Otcové a dcery. Povídky: Paternita, Majordomus, Stella 16. díl na téma Návraty. Povídky: Změna je život, Straka,Vražda na vsi 17. díl na téma Silvestr. Povídky: Komparzista, Novoroční projev, Cizí kluk 18. díl na téma Houbaři. Povídky: Houbařský pes, Gun Hill, Čtvrtý odboj 19. díl na téma Smolaři. Povídky: Dvojčata, Pechfógl, A knoflík 20. díl na téma Rybaři. Povídky: Rybníček, Štika, Ženich 21. díl na téma Dovolená. Povídky: Parohy na kole, Ruty šuty Arizona, Řecko není všecko (oficiální text distributora)

4.11.2021Jarina 64 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Vyhlídka U lvíčka z epizody 20. Houbaři - Houbařský pes, Gun Hill, Čtvrtý odboj seriálu 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem.
4.11.2021Jarina 64 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Hospůdka u hradu z epizody 20. Houbaři - Houbařský pes, Gun Hill, Čtvrtý odboj seriálu 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem.
12.3.2021Tomáš Slach vložil místo natáčení autobusová zastávka k epizodě 1. Zálety - Náhodička, Víkend, Don Juán seriálu 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem.
2.8.2020Staročech vložil reálnou fotografii k místu natáčení Syn přijíždí za matkou z epizody 16. Návraty - Změna je život, Straka, Vražda na vsi seriálu 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem.
23.4.2020nikolaskara vložil reálnou fotografii k místu natáčení Divadlo kouzel z epizody 15. Otcové a dcery - Stella Negro, Paternita, Majordomus seriálu 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem.
23.4.2020nikolaskara vložil místo natáčení Divadlo kouzel k epizodě 15. Otcové a dcery - Stella Negro, Paternita, Majordomus seriálu 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem.
22.4.2020nikolaskara vložil místo natáčení Kasíno k epizodě 15. Otcové a dcery - Stella Negro, Paternita, Majordomus seriálu 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem.
21.4.2020nikolaskara vložil místo natáčení V divadle kouzel k epizodě 15. Otcové a dcery - Stella Negro, Paternita, Majordomus seriálu 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem.
21.7.2019smilgaitis vložil místo natáčení Syn přijíždí za matkou k epizodě 16. Návraty - Změna je život, Straka, Vražda na vsi seriálu 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006-2023 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Krásný Krámek | Paetrik | 0.78