Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Děj filmu či seriálu

caukys

Tylova fraška se pod režijním vedením Theodora Pištěka dočkala adekvátního ztvárnění, jistě i díky tomu, že se Pištěk zamítl jakékoli násilné aktualizace. Takže nakonec nevadí ani značně naivní příběh, kdy odměny dojde upřímná láska panů Růžičky a Šukálka, zatímco podvodné zbohatlíky, které reprezentuje pán z Hejlů, stihne trest. Komedie na motivy staropražské frašky. Theodor Pištěk si opět vyzkoušel filmovou režii. Výsledkem je příjemný a stylově čistý staropražský příběh podle předlohy Josefa Kajetána Tyla. Bez větších problémů tu ožívá atmosféra roku 1845 a všecky figurky tehdejšího městského koloritu. Film neskrýva, že si neklade vysoké nároky a to je jeho největší výhoda. Tuto iluzi přebírá i velmi dobře zvolený herecký soubor. (oficiální text distributora)

Místa natáčení:

Praha

14.6.2020kacer57 vložil reálnou fotografii k místu natáčení kopule z filmu Děvče z předměstí anebo Všecko příjde najevo.
1.12.2019marhan vložil reálnou fotografii k místu natáčení Karlův most z filmu Děvče z předměstí anebo Všecko příjde najevo.
27.1.2019marhan vložil místo natáčení u mostu k filmu Děvče z předměstí anebo Všecko příjde najevo.
27.1.2019marhan vložil místo natáčení kopule k filmu Děvče z předměstí anebo Všecko příjde najevo.
27.1.2019marhan vložil místo natáčení Karlův most k filmu Děvče z předměstí anebo Všecko příjde najevo.
12.5.2017honajz vložil reálnou fotografii k místu natáčení Kostel sv.Matěje z filmu Děvče z předměstí anebo Všecko příjde najevo.
29.5.2014koytus vložil reálnou fotografii k místu natáčení U kostela z filmu Děvče z předměstí anebo Všecko příjde najevo.
12.5.2014Kabonil vložil reálnou fotografii k místu natáčení Kostel sv.Matěje z filmu Děvče z předměstí anebo Všecko příjde najevo.
19.5.2013milhaushb vložil reálnou fotografii k místu natáčení Pohled na město z filmu Děvče z předměstí anebo Všecko příjde najevo.
13.5.2013sardon vložil reálnou fotografii k místu natáčení U řeky 2 z filmu Děvče z předměstí anebo Všecko příjde najevo.
12.5.2013Sammys nalezl lokaci místa natáčení Okolo kostela z filmu Děvče z předměstí anebo Všecko příjde najevo.
12.5.2013Sammys nalezl lokaci místa natáčení U kostela z filmu Děvče z předměstí anebo Všecko příjde najevo.
12.5.2013yurasch nalezl lokaci místa natáčení U domu z filmu Děvče z předměstí anebo Všecko příjde najevo.
12.5.2013yurasch vložil reálnou fotografii k místu natáčení U řeky z filmu Děvče z předměstí anebo Všecko příjde najevo.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2020 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Paetrik | Fotíme Oba | 0.86