Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Děj filmu či seriálu

Holoubek

Blíží se prázdniny a malý Petr Bajza má slíbeno, že když přinese pěkné vysvědčení a nic neprovede, vezme ho tatínek na motorce zn. Harley do Mýta na trh. Péťa spořádaně odchází do houslí, pevně rozhodnut chovat se vzorně. Jenže potká své čtyři kamarády a za jedno odpoledne díky tvořivé dětské fantazii všechna dobrá předsevzetí vezmou za své.... V rozsáhlém seznamu českých televizních seriálů patří mezi nejoblíbenější a nejvýznamnější ty, které čerpají z české literatury. Mezi nimi nemůže chybět ani seriál Bylo nás pět, natočený podle humoristického románu Karla Poláčka režisérem Karlem Smyczkem v roce 1994. (oficiální text distributora)

Místa natáčení

Nezapomenutelný seriál Bylo nás pět se natáčel v městečku Kouřim v okrese Kolín. 

28.8.2017honajz vložil reálnou fotografii k místu natáčení V kostele z epizody Pokoj lidem dobré vůle seriálu Bylo nás pět.
28.8.2017honajz vložil reálnou fotografii k místu natáčení V kostele z epizody Pokoj lidem dobré vůle seriálu Bylo nás pět.
5.6.2016Josef Křehnáč vložil reálnou fotografii k místu natáčení U domku z epizody Cirkus Svět seriálu Bylo nás pět.
5.6.2016Josef Křehnáč vložil reálnou fotografii k místu natáčení Bajza koloniál ze seriálu Bylo nás pět.
5.6.2016Josef Křehnáč vložil reálnou fotografii k místu natáčení U kostela ze seriálu Bylo nás pět.
5.6.2016Josef Křehnáč vložil reálnou fotografii k místu natáčení U Brány z epizody Vypouštění draka seriálu Bylo nás pět.
5.6.2016Josef Křehnáč vložil reálnou fotografii k místu natáčení U hospody z epizody Pěkné vysvědčení seriálu Bylo nás pět.
5.6.2016Josef Křehnáč vložil reálnou fotografii k místu natáčení Před školou z epizody Cesta do Indie a zpět seriálu Bylo nás pět.
28.10.2015DrKluge vložil místo natáčení pračka u kapličky k epizodě Andělíček policajt seriálu Bylo nás pět.
27.11.2014huhla007 vložil reálnou fotografii k místu natáčení U hospody z epizody Pěkné vysvědčení seriálu Bylo nás pět.
27.11.2014huhla007 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Náměstí z epizody Cesta do Indie a zpět seriálu Bylo nás pět.
23.10.201412jirka vložil reálnou fotografii k místu natáčení U kostela ze seriálu Bylo nás pět.
7.8.201412jirka vložil reálnou fotografii k místu natáčení Na náměstí z epizody Andělíček policajt seriálu Bylo nás pět.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006-2021 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Krásný Krámek | Paetrik | 0.39