Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Děj filmu či seriálu

caukys

Kasař Ferdyš Pištora jde vykrást vilu bankéře Rosenštoka. V té chvíli vypukne požár a Ferdyš zachrání dvě malé bankéřovy děti. Je všemi oslavován jako hrdina a Rosenštok ho udělá poslíčkem v bance. Tím se celý Ferdyšův život změní. Stane se z něho moralista a svým kázáním tyranizuje celé okolí. Zamiluje se do Terezky, členky Armády spásy. Ferdyšova bývalá milenka Irma na Terezku žárlí. Obě ženy se pohádají a Terezka v hněvu tvrdí, že zabila své dítě a zakopala je ve sklepě. Ferdyš této smyšlence uvěří. Aby ji zachránil, chce jí dát peníze, které měl odevzdat v bance. Irma ze žárlivosti prozradí policii, že Ferdyš chtěl bankéřovu vilu vykrást, a Ferdyš je zatčen. Rosenštok se však za něho přimluví a Ferdyš je osvobozen. Terezka se přizná, že si vraždu dítěte vymyslela, a slaví s Ferdyšem svatbu.(oficiální text distributora)

Místa natáčení:

Praha: nádraží Těšnov (dříve Denisovo), Václavské náměstí, ulice Na Příkopě, Staroměstská radnice, kostel sv. Mikuláše (pod lešením), Staroměstský orloj.

10.7.2021Staročech vložil reálnou fotografii k místu natáčení Novomanželé z filmu Obrácení Ferdyše Pištory.
11.4.2021LuckyLoser vložil reálnou fotografii k místu natáčení Před domem z filmu Obrácení Ferdyše Pištory.
28.10.2018Mirek Behenský vložil reálnou fotografii k místu natáčení Na rohu ulice z filmu Obrácení Ferdyše Pištory.
18.9.2018Mirek Behenský vložil reálnou fotografii k místu natáčení Před nádražím 2 z filmu Obrácení Ferdyše Pištory.
29.9.2017Bojira vložila reálnou fotografii k místu natáčení Svatba 2 z filmu Obrácení Ferdyše Pištory.
9.6.2015Sammys nalezl lokaci místa natáčení Na rohu ulice z filmu Obrácení Ferdyše Pištory.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2021 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Heureka.cz | Paetrik | Fotíme Oba | 0.53