Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Děj filmu či seriálu

bkv

Šestidílný kriminální seriál Místo zločinu Plzeň sleduje práci plzeňského kriminalistického oddělení. Divákům se představí plukovník Karel Drtina (Lukáš Vaculík), šéf plzeňské kriminálky, strohý profesionál, který nemá osobní vztahy s vyšetřovateli v oblibě, a kapitán Tomáš Karas (Jan Zadražil), racionální pedant, jehož jedinou slabostí je tolerance ke kolegovi Viktoru Knappovi (Martin Stránský), který i přesto, že se rád napije, má v týmu respekt. Nejstarším členem kriminalistického oddělení je major Vladimír Šimek (Vladimír Kratina), ženský element zastupuje kapitánka Mirka Ondrová (Berenika Kohoutová), svéhlavá, ale velmi pracovitá vyšetřovatelka. Nejmladším členem týmu, hledajícím každou příležitost k tomu, aby se prosadil, je zakomplexovaný kapitán Jakub Lepší (Vladimír Polívka). Tým kriminalistů bude v seriálu řešit vraždu významného plzeňského podnikatele, pátrat po nezvěstných pracovnících bio farmy, hledat manželku šéfa plzeňské opery, odhalovat psychopata, který zřejmě stojí za vraždou mladé ženy, i pátrat po tom, kdo řídil náklaďák, který srazil místní učitelku.(Česká televize)

14.5.2019Staročech vložil reálnou fotografii k místu natáčení v kaviarni z epizody Návrat staré lásky seriálu Místo zločinu Plzeň.
12.4.2019Staročech vložil reálnou fotografii k místu natáčení pred školou z epizody Nehoda paní učitelky seriálu Místo zločinu Plzeň.
12.4.2019Staročech vložil reálnou fotografii k místu natáčení cesta zo školy z epizody Nehoda paní učitelky seriálu Místo zločinu Plzeň.
12.4.2019Staročech vložil reálnou fotografii k místu natáčení ulica pri škole z epizody Nehoda paní učitelky seriálu Místo zločinu Plzeň.
26.3.2019jised vložil reálnou fotografii k místu natáčení pri Kalinovej dome z epizody Nehoda paní učitelky seriálu Místo zločinu Plzeň.
17.3.2019kacer57 vložil reálnou fotografii k místu natáčení pred chalupou doktora Matesa z epizody Opožděná vražda seriálu Místo zločinu Plzeň.
17.3.2019kacer57 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Rozhovor z epizody Opožděná vražda seriálu Místo zločinu Plzeň.
16.3.2019Steev vložil reálnou fotografii k místu natáčení Ohrada z epizody Kapka krve seriálu Místo zločinu Plzeň.
16.3.2019Steev vložil místo natáčení Ohrada k epizodě Kapka krve seriálu Místo zločinu Plzeň.
16.3.2019Steev vložil reálnou fotografii k místu natáčení Na louce z epizody Kapka krve seriálu Místo zločinu Plzeň.
16.3.2019Steev vložil místo natáčení Na louce k epizodě Kapka krve seriálu Místo zločinu Plzeň.
9.3.2019Steev vložil reálnou fotografii k místu natáčení žrebčín 2 z epizody Kapka krve seriálu Místo zločinu Plzeň.
9.3.2019Steev vložil reálnou fotografii k místu natáčení žrebčín z epizody Kapka krve seriálu Místo zločinu Plzeň.
28.2.2019Steev vložil reálnou fotografii k místu natáčení v nemocnici z epizody Nehoda paní učitelky seriálu Místo zločinu Plzeň.
28.2.2019Steev vložil reálnou fotografii k místu natáčení parkovisko v nemocnici z epizody Nehoda paní učitelky seriálu Místo zločinu Plzeň.
28.2.2019Steev vložil reálnou fotografii k místu natáčení nemocnica z epizody Nehoda paní učitelky seriálu Místo zločinu Plzeň.
26.1.2019Steev vložil reálnou fotografii k místu natáčení pred Bosákovým podnikom z epizody Návrat staré lásky seriálu Místo zločinu Plzeň.
26.1.2019Steev vložil reálnou fotografii k místu natáčení na prechode z epizody Smrt v rybníku seriálu Místo zločinu Plzeň.
26.1.2019Steev vložil reálnou fotografii k místu natáčení pred divadlom z epizody Smrt v rybníku seriálu Místo zločinu Plzeň.
22.1.2019roze vložil reálnou fotografii k místu natáčení Kormannov dům z epizody Návrat staré lásky seriálu Místo zločinu Plzeň.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2019 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Paetrik | Fotíme Oba | 0.52