Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Děj filmu či seriálu

josefZR

Film je směska kriminálního žánru s politickým podtextem, s pohraničníky, krásnou přírodou a chytrými psy. V lese na šumavské hranici se psovovodu Štanclovy ztratí služební fena Líza, která překousala vodící řemen, když na německé straně hranice ucítila psa. Štancl spolu se střelcem Kučerou vzápětí po přestřelce zastřelí naznámou ženu. Kapitán Hájek se domnívá, že ve skutečnosti nechtěla přejít hranici, zřejmě míříla k některé z dřevorubeckých rodin, které bydlí podél říčky. Líza se mezitím vrátila z výletu a po čase vrhne štěňata, jejichž otcem je černý pes z Německa. Ten za Lízou a svými potomky pravidelně chodí. Vojáci ho málem odstřelí, ale ujme se ho drsný dřevorubec Franěk. Jenže pes, který mezitím dostal jméno Černý vlk, je rozhodnut hájit svou svobodu, a je to právě on, kdo přispěje k vyřešení případu zabité agentky a k odhalení jejího komplice. Ve filmu je místy nelogický děj, situaci zachraňuje výborný František Peterka v roli dřevorubce Fraňka.

3.11.2018Steev vložil reálnou fotografii k místu natáčení Nádraží z filmu Černý vlk.
26.9.2017josefZR vložil(a) reálnou fotografii k místu natáčení Rvačka z filmu Černý vlk.
26.9.2017josefZR vložil(a) reálnou fotografii k místu natáčení Chalupa 2 z filmu Černý vlk.
26.9.2017josefZR vložil(a) reálnou fotografii k místu natáčení Chalupa z filmu Černý vlk.
26.9.2017josefZR vložil(a) reálnou fotografii k místu natáčení Pohled z okna z filmu Černý vlk.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2019 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Paetrik | Fotíme Oba Dva | 0.58