Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Četníci z Luhačovic

Četníci z LuhačovicHeureka Četníci z Luhačovic
Četníci z Luhačovic

Detail filmu

Video

Děj filmu či seriálu

Kocourvbotach

Série historických detektivek z počátků první republiky přináší dvanáct příběhů, které onu dobu před téměř sto lety popisují, jak ji nejspíš neznáme. Jako historickou etapu, kdy morálka a zločinnost byly ovlivněny ještě před pár měsíci probíhajícím válečným konfliktem, nejkrvavějším v dějinách. Jako čas, kdy se vojáci vraceli z fronty, často překvapeni tím, co doma nalezli. Jako dobu, kdy válečný černý obchod zplodil společenskou vrstvu zbohatlých kšeftmanů i chudé, kteří neměli na jídlo. A jako moment, kdy se osádky četnických stanic, které nový stát převzal po monarchii, musely rychle oprostit od zlé pověsti „rakouského četníka“.

V tu chvíli přicházejí dva mladí kluci, mladý pán z lepších poměrů Zdeněk Cmíral (Martin Donutil) a vesnický sirotek Martin Láska (Robert Hájek), z vojenského přijímače místo na frontu přímo na četnickou stanici v Luhačovicích. O policejní práci vědí jen to, co jim řekli v přípravném kurzu a co se píše v brožurkách. Jenže situace na stanici odpovídá poválečnému chaosu. Zkušený rakouský velitel Hans Gebrt (Pavel Zedníček) je odstaven na vedlejší kolej a kvalifikací toho nového je hlavně to, že umí česky. A tak se mladí četníci na zkoušku rozhlížejí, od koho se co mohou naučit a před kým být raději na pozoru. Času moc nemají. Sotva stačí odložit vojenské kufry, je tu první případ.

13.9.2020ladak1 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Vchod do špitálu z epizody 11. Udavač seriálu Četníci z Luhačovic.
5.5.2020Seriál Četníci z Luhačovic byl okomentován.
11.8.2019Místo natáčení Smutný pohled do studny z epizody 6. Staré dluhy seriálu Četníci z Luhačovic bylo okomentováno.
18.5.2018hvysnicka nalezla lokaci místa natáčení Dámské oddělení lázní z epizody 6. Staré dluhy seriálu Četníci z Luhačovic.
18.5.2018hvysnicka nalezla lokaci místa natáčení Mezi lázeňskými odděleními z epizody 6. Staré dluhy seriálu Četníci z Luhačovic.
4.4.2018Radim VB vložil reálnou fotografii k místu natáčení Parní lokomotiva z epizody 1. Pytláci seriálu Četníci z Luhačovic.
24.9.2017Bojira vložila reálnou fotografii k místu natáčení Špitál z epizody 9. Dopis ze záhrobí seriálu Četníci z Luhačovic.
14.4.2017dacan vložil reálnou fotografii k místu natáčení Továrna barona Podhajského z epizody 2. Baron Kafr seriálu Četníci z Luhačovic.
24.3.2017dacan nalezl lokaci místa natáčení Hotelový pokoj č. 14 z epizody 6. Staré dluhy seriálu Četníci z Luhačovic.
24.3.2017dacan nalezl lokaci místa natáčení Recepce hotelu z epizody 6. Staré dluhy seriálu Četníci z Luhačovic.
24.3.2017dacan vložil reálnou fotografii k místu natáčení Recepce hotelu z epizody 6. Staré dluhy seriálu Četníci z Luhačovic.
19.3.2017MarcoRave vložil reálnou fotografii k místu natáčení U mlýna z epizody 10. Bestie seriálu Četníci z Luhačovic.
18.3.2017krishniczka vložil reálnou fotografii k místu natáčení Hotel U Tří králů z epizody 11. Udavač seriálu Četníci z Luhačovic.
18.3.2017krishniczka vložil reálnou fotografii k místu natáčení Sledování hotelu z epizody 11. Udavač seriálu Četníci z Luhačovic.
18.3.2017krishniczka vložil reálnou fotografii k místu natáčení Udavač Vítek Kučera z epizody 11. Udavač seriálu Četníci z Luhačovic.
17.3.2017krishniczka nalezl lokaci místa natáčení Židé ve Slavičíně z epizody 10. Bestie seriálu Četníci z Luhačovic.
17.3.2017krishniczka nalezl lokaci místa natáčení Před šantánem z epizody 6. Staré dluhy seriálu Četníci z Luhačovic.
18.2.2017Mikik vložil reálnou fotografii k místu natáčení Před luhačovickým nádražím z epizody 1. Pytláci seriálu Četníci z Luhačovic.
16.2.2017AlOlda vložil reálnou fotografii k místu natáčení U střežené brány z epizody 6. Staré dluhy seriálu Četníci z Luhačovic.
16.2.2017AlOlda vložil reálnou fotografii k místu natáčení Hradní palác z epizody 6. Staré dluhy seriálu Četníci z Luhačovic.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2020 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Paetrik | Fotíme Oba | 1.15