Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Četníci z Luhačovic

Četníci z Luhačovic Heureka Četníci z Luhačovic
Četníci z Luhačovic

Detail filmu

Video

Děj filmu či seriálu

Kocourvbotach

Série historických detektivek z počátků první republiky přináší dvanáct příběhů, které onu dobu před téměř sto lety popisují, jak ji nejspíš neznáme. Jako historickou etapu, kdy morálka a zločinnost byly ovlivněny ještě před pár měsíci probíhajícím válečným konfliktem, nejkrvavějším v dějinách. Jako čas, kdy se vojáci vraceli z fronty, často překvapeni tím, co doma nalezli. Jako dobu, kdy válečný černý obchod zplodil společenskou vrstvu zbohatlých kšeftmanů i chudé, kteří neměli na jídlo. A jako moment, kdy se osádky četnických stanic, které nový stát převzal po monarchii, musely rychle oprostit od zlé pověsti „rakouského četníka“.

V tu chvíli přicházejí dva mladí kluci, mladý pán z lepších poměrů Zdeněk Cmíral (Martin Donutil) a vesnický sirotek Martin Láska (Robert Hájek), z vojenského přijímače místo na frontu přímo na četnickou stanici v Luhačovicích. O policejní práci vědí jen to, co jim řekli v přípravném kurzu a co se píše v brožurkách. Jenže situace na stanici odpovídá poválečnému chaosu. Zkušený rakouský velitel Hans Gebrt (Pavel Zedníček) je odstaven na vedlejší kolej a kvalifikací toho nového je hlavně to, že umí česky. A tak se mladí četníci na zkoušku rozhlížejí, od koho se co mohou naučit a před kým být raději na pozoru. Času moc nemají. Sotva stačí odložit vojenské kufry, je tu první případ.

10.4.2021PC schválil místo natáčení Zadní trakt hotelu Popper z epizody 12. Dražba seriálu Četníci z Luhačovic.
9.4.2021Akrim nalezla lokaci místa natáčení Zadní trakt hotelu Popper z epizody 12. Dražba seriálu Četníci z Luhačovic.
28.1.2021josefZR vložil reálnou fotografii k místu natáčení Na statku Jarky Liché z epizody 8. Zpěvačka seriálu Četníci z Luhačovic.
28.1.2021josefZR vložil reálnou fotografii k místu natáčení Usedlost Lojínových 2 z epizody 7. Padělek seriálu Četníci z Luhačovic.
28.1.2021josefZR vložil místo natáčení Usedlost Lojínových 2 k epizodě 7. Padělek seriálu Četníci z Luhačovic.
18.1.2021vv vložil reálnou fotografii k místu natáčení Kiosek v Luhačovicích z epizody 11. Udavač seriálu Četníci z Luhačovic.
18.1.2021vv vložil reálnou fotografii k místu natáčení Udavač Vítek Kučera z epizody 11. Udavač seriálu Četníci z Luhačovic.
18.1.2021vv vložil reálnou fotografii k místu natáčení Zastavárna pana Kebra z epizody 11. Udavač seriálu Četníci z Luhačovic.
18.1.2021vv vložil reálnou fotografii k místu natáčení Josef Hejkal ve městě z epizody 1. Pytláci seriálu Četníci z Luhačovic.
18.1.2021vv vložil reálnou fotografii k místu natáčení Radnice z epizody 3. Rodokaps seriálu Četníci z Luhačovic.
18.1.2021vv vložil reálnou fotografii k místu natáčení Sledování Hudčeka z epizody 4. Tabačka seriálu Četníci z Luhačovic.
18.1.2021vv vložil reálnou fotografii k místu natáčení Řeznictví z epizody 2. Baron Kafr seriálu Četníci z Luhačovic.
18.1.2021vv vložil reálnou fotografii k místu natáčení Mostní 28 z epizody 7. Padělek seriálu Četníci z Luhačovic.
18.1.2021vv vložil reálnou fotografii k místu natáčení Náměstí v Luhačovicích z epizody 4. Tabačka seriálu Četníci z Luhačovic.
18.1.2021vv vložil reálnou fotografii k místu natáčení Před okresním soudem z epizody 2. Baron Kafr seriálu Četníci z Luhačovic.
18.1.2021vv vložil reálnou fotografii k místu natáčení Luhačovická radnice z epizody 11. Udavač seriálu Četníci z Luhačovic.
18.1.2021vv vložil reálnou fotografii k místu natáčení Povoznictví Voska z epizody 3. Rodokaps seriálu Četníci z Luhačovic.
18.1.2021vv vložil reálnou fotografii k místu natáčení Lékárna z epizody 2. Baron Kafr seriálu Četníci z Luhačovic.
5.5.2020Seriál Četníci z Luhačovic byl okomentován.
11.8.2019Místo natáčení Smutný pohled do studny z epizody 6. Staré dluhy seriálu Četníci z Luhačovic bylo okomentováno.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2021 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Heureka.cz | Paetrik | Fotíme Oba | 0.43