Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Video

Děj filmu či seriálu

kacer57

Hlava rodiny, morousovitý a přísný policista František Sýkora (Ondřej Vetchý) by po boku svých tří dcer rád viděl schopné a úspěšné muže. Jenže všechny mají vynikající talent nacházet si pravý opak. Nejstarší dcera Simona (Barbora Poláková) se musí i se svým neúspěšným mužem Standou (Petr Vančura) nastěhovat zpět k rodičům a v rámci možností se dál snaží otěhotnět. Prostřední Lence (Tereza Voříšková-Ramba) se zas neomylně lepí na paty jenom naprostí exoti a mimoňové, jako například milovník plazů Petr (Tomáš Dianiška). A nejmladší dcera Pavlína (Sara Sandeva) je zase milostně úspěšná až moc. Je jí šestnáct, je těhotná a neví s kým. Navíc se začíná hroutit tradiční oáza a pevný bod manželské dvojice – dovolená. Každý rok se jezdí „na Mácháč", ale manželka Jana (Simona Stašová) začíná snít o moři. Pak se v jejím životě zjeví bohémský spisovatel Josef Kalina (Miroslav Táborský) s lehce sebevražednými sklony, v tom Františkově zase krásná kolegyně Lucia (Kristína Peláková) se španělskými předky a začnou se dít věci. Všechny malé příběhy dávají dohromady jeden velký a zábavný život se situacemi, které zná každý z nás. Ovšem ne každý vede ještě druhý a o poznání dobrodružnější život jako neohrožený agent. František ano.

16.5.2020ales_j vložil reálnou fotografii k místu natáčení Bydliště spisovatele Josefa Kaliny z filmu Život je život.
12.9.2017jised vložil reálnou fotografii k místu natáčení Odjezd agenta Franka z filmu Život je život.
19.7.2017Bojira nalezla lokaci místa natáčení Nemocnice z filmu Život je život.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006-2023 | Movieloci.com | Lieuxtournage.fr | Krásný Krámek | TH Shop | Paetrik | 1.23