Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Video

Děj filmu či seriálu

trempík

Moderní dynamická cukrářka Eva (Lenka Vlasáková) se stará o syna Tobiáše (Matyáš Bystroň) a musí krotit svou rázovitou maminku (Jana Švandová). S bývalým manželem, zubařem Honzou (David Matásek), má skvělý vztah a jak říká její kamarádka (Jana Kolesárová), nebyli by první, co se rozvedli a zase dali dohromady. A pak se málem políbí a následuje pozvání na drahou večeři při svíčkách, kde se Honza konečně vyjádří. Opravdu se znovu zamiloval a přemýšlí o svatbě, ovšem s někým jiným - s krásnou, sympatickou a chytrou klavíristkou Lindou (Andrea Kerestešová-Růžičková)! A ještě chtějí od Evy upéct svatební dort. To je něco pro svéráznou Evinu maminku. Nikdy se nevzdává, vždy si ví rady a zničit cizí svatbu je ta správná výzva. S bojovnou maminkou v zádech jede Eva na společný výlet se šťastnými snoubenci. A do toho rodinná regata - závod - Honzův souboj s bratrem Tomášem (Jaroslav Plesl) o místo přednosty zubařské kliniky, zlovolná švagrová Anna (Jana Stryková) a jeden potrhlý operní pěvec Vlastimil Horský (Josef Polášek). Třešničkou na zábavném dortu je pak fotbalový trenér (Matěj Ruppert). (Bontonfilm)

10.11.2019Staročech vložil reálnou fotografii k místu natáčení Zámek Orlík z filmu Jak se zbavit nevěsty.
3.5.2019M13JP nalezl(a) lokaci místa natáčení Svatba Milušky a Vlastimila z filmu Jak se zbavit nevěsty.
1.9.2018Mirek Behenský vložil reálnou fotografii k místu natáčení Miluška na letišti z filmu Jak se zbavit nevěsty.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2020 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Paetrik | Fotíme Oba | 0.48