Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Děj filmu či seriálu

bvk

Začíná vypravování o rafinované a krásné šlechtičně Jeanne de la Motte Valois, o intrikách na královském dvoře, o lásce a vášni k druhému pohlaví, ztracené stavovské cti, ale také o nádherných šatech a briliantových špercích, které probouzely nebývalé touhy a mohly se stát oslňujícími aktéry spletitých příběhů, z nichž ten o náhrdelníku byl skutečný a začal takto: Milované dítě hraběte a hraběnky z Valois, malá Jeanne, si žila jako v bavlnce až do chvíle, kdy do jejich domu přišli vojáci a krutě zabili hraběte, jenž si dovolil oponovat králi Ludvíku XVI. Zabavili rodině majetek. Truchlící hraběka, která navíc byla v jiném stavu, smutek nepřežila. Dospělá Jeanne si pak umínila získat čest a dobré jméno rodiny zpět. Jejím pomocníkem se stává kardinál de Rohan a klíčem k navrácení cti briliantový náhrdelník… (oficiální text distributora)

Místa natáčení

Film Aféra s náhrdelníkem se natáčel na několika místech v České republice. Jmenujme především Prahu a konkrétně Karlův most a zámek Kačina. Dále se natáčelo v katedrále Sv. Barbory v Kutné Hoře, ve Valticích, Lednici a na Dobříši. Natáčelo se však také ve Francii.

12.8.2015kulturak vložila reálnou fotografii k místu natáčení Kardinálovy katakomby z filmu Aféra s náhrdelníkem.
13.12.201412jirka vložil reálnou fotografii k místu natáčení Pařížská ulice z filmu Aféra s náhrdelníkem.
25.7.2014Teoretik vložil reálnou fotografii k místu natáčení Honička v ulicích z filmu Aféra s náhrdelníkem.
25.7.2014Teoretik vložil reálnou fotografii k místu natáčení V parku z filmu Aféra s náhrdelníkem.
24.5.2014Teoretik vložil reálnou fotografii k místu natáčení Královská kaple z filmu Aféra s náhrdelníkem.
11.5.2014Teoretik nalezl lokaci místa natáčení Honička v ulicích z filmu Aféra s náhrdelníkem.
2.2.2014Teoretik nalezl lokaci místa natáčení V parku z filmu Aféra s náhrdelníkem.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2021 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Heureka.cz | Paetrik | Fotíme Oba | 0.46