Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Video

Děj filmu či seriálu

peto1995

V dnešní době jsou nejcennějším zbožím informace. Film Kandidát ukazuje velkou moc médií, která manipulováním s událostmi mohou ovlivňovat celý svět. Příběh sleduje zákulisí politické kampaně kandidáta na prezidenta. Do volby hlavy státu zbývají 2 měsíce. Úspěšný a vlivný majitel reklamní agentury Adam Lambert přijímá lukrativní zakázku. Má realizovat prezidentskou kampaň pro zvláštního kandidáta - nevýrazného, maloměstského podnikatele. Cílem je pouze rozvířit politické vody a ubrat pár hlasů protistraně. Lambert je zvyklý bez skrupulí každým manipulovat a vždy dosáhnout svého. Jenže na večírku v klubu se nechá vyprovokovat a uzavře sázku se svým rivalem - Ivanem Mullerem, který pracuje pro jasného favorita celých voleb. Ve hře je přibližně sedm miliónů eur. Lambert vsadil všechen svůj majetek na jediného koně, neznámého kandidáta. Zapřísáhnul se, že z této nuly udělá nového prezidenta, a to rovnou v prvním kole prezidentských voleb... Kandidát zobrazuje, co se na politické scéně děje nebo velmi lehce udát může. Je cynickou analýzou společnosti, která se nechá manipulovat bohatými a mocnými. Ti, kteří tahají za nitky, vytvářejí svět, ve kterém mizí hranice mezi pravdou a iluzí či dobrem a zlem. (Bioscop)

25.8.2021JirkaRybka vložil reálnou fotografii k místu natáčení v metre z filmu Kandidát.
25.8.2021JirkaRybka nalezl lokaci místa natáčení na eskalátoroch z filmu Kandidát.
25.8.2021JirkaRybka vložil reálnou fotografii k místu natáčení na eskalátoroch z filmu Kandidát.
5.8.2021honzach7 nalezl lokaci místa natáčení bytovky z filmu Kandidát.
2.8.2021JirkaRybka nalezl lokaci místa natáčení ulica v Prahe z filmu Kandidát.
2.8.2021JirkaRybka nalezl lokaci místa natáčení Anna Silvia Lambertová z filmu Kandidát.
2.8.2021JirkaRybka nalezl lokaci místa natáčení eskalátory z filmu Kandidát.
2.8.2021JirkaRybka nalezl lokaci místa natáčení v metre z filmu Kandidát.
2.8.2021JirkaRybka nalezl lokaci místa natáčení východ z metra z filmu Kandidát.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006-2021 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Krásný Krámek | Paetrik | 0.98