Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Pro analýzu návštěvnosti a zobrazení reklam používáme soubory cookie. Pokud nesouhlasíte, odejděte, jinak klepněte na:

Rozumím

Chobotnice z II. patra (seriál)

Děj filmu či seriálu

PC

Čtyřdílný příběh autoři Ota Hofman a Jindřich Polák rozehráli v kouzelném prostředí pražské Kampy, kde o zázraky není nouze. Patří k televizním pořadům, k nimž rádi usedají děti i dospělí diváci.

V úvodní části se seznámíte s rodinou Holanových, maminkou, sboristkou Národního divadla, tatínkem, řidičem kamionu, a jejich dětmi Evou a Honzou. Uvidíme, jak dopadla jejich vysněná dovolená, co způsobilo, že výzkumná vědecká výprava přišla o slibný výsledek svého bádání a především, jak se zrodily dvě sympatické chobotničky – Zelená a Modrý.(oficiální text distributora)

14.7.2018ladak1 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Holubi z epizody 2. Blesky nad Čertovkou seriálu Chobotnice z II. patra (seriál).
14.7.2018ladak1 vložil místo natáčení Holubi k epizodě 2. Blesky nad Čertovkou seriálu Chobotnice z II. patra (seriál).
14.7.2018ladak1 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Zadní vrátka z epizody 2. Blesky nad Čertovkou seriálu Chobotnice z II. patra (seriál).
14.7.2018ladak1 vložil reálnou fotografii k místu natáčení U chalupy z epizody 2. Blesky nad Čertovkou seriálu Chobotnice z II. patra (seriál).
14.7.2018ladak1 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Rybník u chalupy z epizody 2. Blesky nad Čertovkou seriálu Chobotnice z II. patra (seriál).
14.7.2018ladak1 vložil reálnou fotografii k místu natáčení U chalupy z epizody 2. Blesky nad Čertovkou seriálu Chobotnice z II. patra (seriál).
30.6.2018ladak1 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Chobotnice na stromě z epizody 3. Všechno napůl! seriálu Chobotnice z II. patra (seriál).
30.6.2018ladak1 vložil místo natáčení Chobotnice na stromě k epizodě 3. Všechno napůl! seriálu Chobotnice z II. patra (seriál).
24.6.2018ladak1 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Výslech z epizody 3. Všechno napůl! seriálu Chobotnice z II. patra (seriál).
24.6.2018ladak1 vložil místo natáčení Výslech k epizodě 3. Všechno napůl! seriálu Chobotnice z II. patra (seriál).
24.6.2018ladak1 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Na návsi z epizody 3. Všechno napůl! seriálu Chobotnice z II. patra (seriál).
24.6.2018ladak1 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Sámoška 2 z epizody 3. Všechno napůl! seriálu Chobotnice z II. patra (seriál).
24.6.2018ladak1 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Sámoška 1 z epizody 3. Všechno napůl! seriálu Chobotnice z II. patra (seriál).
9.6.2018DrKluge nalezl lokaci místa natáčení Na návsi z epizody 3. Všechno napůl! seriálu Chobotnice z II. patra (seriál).
9.6.2018DrKluge nalezl lokaci místa natáčení Sámoška 2 z epizody 3. Všechno napůl! seriálu Chobotnice z II. patra (seriál).
9.6.2018DrKluge nalezl lokaci místa natáčení Sámoška 1 z epizody 3. Všechno napůl! seriálu Chobotnice z II. patra (seriál).
8.6.2018ladak1 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Cesta s duby z epizody 3. Všechno napůl! seriálu Chobotnice z II. patra (seriál).
8.6.2018ladak1 vložil místo natáčení Cesta s duby k epizodě 3. Všechno napůl! seriálu Chobotnice z II. patra (seriál).
7.6.2018ladak1 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Zatáčka u rybníka z epizody 2. Blesky nad Čertovkou seriálu Chobotnice z II. patra (seriál).
30.5.2018DrKluge vložil reálnou fotografii k místu natáčení Koupaliště z epizody 3. Všechno napůl! seriálu Chobotnice z II. patra (seriál).

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

  • PC schválil fotografii k místu natáčení Miki Belan utiekol do Hamburgu z filmu Vítěz.

  • PC schválil fotografii k místu natáčení U Mikiho Belana 2 z filmu Vítěz.

  • PC schválil fotografii k místu natáčení Pred návštevou u Mikiho Belana 2 z filmu Vítěz.

  • PC schválil fotografii k místu natáčení Cesta po Dunajskej ulici v spomienkach 7 z filmu Vítěz.

  • PC schválil fotografii k místu natáčení Cesta po Dunajskej ulici v spomienkach 1 z filmu Vítěz.

  • PC schválil fotografii k místu natáčení Vlado Valhar čaká na námestí z filmu Vítěz.

  • PC schválil fotografii k místu natáčení Vlado Valhar hľadá svoju dcéru na konečnej autobusu č. 20 (2) z filmu Vítěz.

  • PC schválil fotografii k místu natáčení Vlado Valhar hľadá svoju dcéru na konečnej autobusu 20 (1). z filmu Vítěz.

  • PC schválil fotografii k místu natáčení Viola šoféruje do práce k Vladovi 1 z filmu Vítěz.

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006 - 2018 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Paetrik | Fotíme Oba | 4.46