Menu

Chobotnice z II. patra (seriál)

Děj filmu či seriálu

PC

Čtyřdílný příběh autoři Ota Hofman a Jindřich Polák rozehráli v kouzelném prostředí pražské Kampy, kde o zázraky není nouze. Patří k televizním pořadům, k nimž rádi usedají děti i dospělí diváci.

V úvodní části se seznámíte s rodinou Holanových, maminkou, sboristkou Národního divadla, tatínkem, řidičem kamionu, a jejich dětmi Evou a Honzou. Uvidíme, jak dopadla jejich vysněná dovolená, co způsobilo, že výzkumná vědecká výprava přišla o slibný výsledek svého bádání a především, jak se zrodily dvě sympatické chobotničky – Zelená a Modrý.(oficiální text distributora)

6.12.2023sasorts nalezl lokaci místa natáčení Zastávka z epizody 3. Všechno napůl! seriálu Chobotnice z II. patra (seriál).
6.12.2023sasorts nalezl lokaci místa natáčení Cesta k rybníku z epizody 3. Všechno napůl! seriálu Chobotnice z II. patra (seriál).
6.12.2023sasorts nalezl lokaci místa natáčení Březová alej z epizody 3. Všechno napůl! seriálu Chobotnice z II. patra (seriál).
21.8.2023Seriál Chobotnice z II. patra (seriál) byl okomentován.
9.6.2018DrKluge nalezl lokaci místa natáčení Na návsi z epizody 3. Všechno napůl! seriálu Chobotnice z II. patra (seriál).
9.6.2018DrKluge nalezl lokaci místa natáčení Sámoška 2 z epizody 3. Všechno napůl! seriálu Chobotnice z II. patra (seriál).
9.6.2018DrKluge nalezl lokaci místa natáčení Sámoška 1 z epizody 3. Všechno napůl! seriálu Chobotnice z II. patra (seriál).
30.5.2018DrKluge vložil reálnou fotografii k místu natáčení Koupaliště z epizody 3. Všechno napůl! seriálu Chobotnice z II. patra (seriál).

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006-2024 | Movieloci.com | Lieuxtournage.fr | Krásný Krámek | TH Shop | Paetrik | 1.44