Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Děj filmu či seriálu

Chocholaty

Osudy otce a syna Horáčkových, proložené řadou písniček Michala Davida. Tentokrát jim ovšem scénáristé Eduard Pergner (známý také pod jménem Boris Janíček, otec bývalé moderátorky Esa Terezy Pergnerové) a Jaroslav Soukup prohodili úlohy. Jirka se oženil, usadil a dospěl, zatímco s jeho otcem jsou problémy, neboť jej postihla "druhá míza" a s pocitem, že mu ujíždí poslední vlak, naváže vztah se striptérkou Álou, barví si vlasy, ale hlavně se mu líbí hezká a milá zdravotní sestra Lucie. Přestože se chová tak, až se ostatním zdá jakoby mu přeskočilo, všechno samozřejmě dobře dopadne. (oficiální text distributora)

Miesta natáčania:

Tak isto ako v prvom dieli aj v druhom sa Horáčkov byt nachádzal v Prahe-Řepoch na Makovského ul. 13, zábery z filmu sú však zo zadnej čast domu t.j. Socháňovej ul.  Väčšina scén sa ale točila v Plzni napr. na nám. Republiky (radnica, UniCredit bank, hotel Centrál i samotné námestie), železničnej stanici či pred divadlom Josefa Kajetána Tyla. Filmová záchytka bola aj v skutočnosti plzeňskou záchytkou na Veleslavínovej 19.

25.10.2021roze vložil reálnou fotografii k místu natáčení na ulici z filmu Discopříběh 2.
22.10.2021roze vložil reálnou fotografii k místu natáčení pred Luciným domom z filmu Discopříběh 2.
3.11.2020TommyDr1v3r okomentoval místo natáčení smetiarske auto z filmu Discopříběh 2.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006-2024 | Movieloci.com | Lieuxtournage.fr | Krásný Krámek | TH Shop | Paetrik | 1.17