Zvládneme to zaplatit pane Lorenc?

S vaším aktivovaným Adblockerem to bohužel nezvládneme. To máte: redaktoři, programátoři, mobilní aplikace, provoz serveru, domény... a reklamy jsou naším jediným zdrojem příjmů.

Děkujeme, že naše úsilí podpoříte zařazením Filmových míst mezi neblokované weby.

Menu

Bylo nás šest

Bylo nás šest Heureka Bylo nás šest
Bylo nás šest

Detail filmu

Děj filmu či seriálu

ladak1

Šestidílný televizní seriál J. Bednáře a K. Štorkána vypráví o životě mladých lidí, kteří byli po úspěšné maturitní zkoušce na gymnáziu malého města přijati ke studiu na vysoké škole v Praze. Příběh šestice čerstvých vysokoškoláků, které k sobě pojí pevné přátelství, začíná jejich loučením s domovem a odjezdem mezi neznámé lidi, do dosud důvěrněji neprobádaného a neznámého hlavního města. V režii J. Adamce uvidíte v hlavních rolích studentů Moniku Žákovou (svědomitá posluchačka oboru archeologie filozofické fakulty Radka Holečková), Jana Šťastného (hudebně nadaný Jirka Jílek, student ekonomie), Davida Matáska (dobrý matematik Honza Špaček, přijatý na stavební fakultu), Veroniku Gajerovou (ctižádostivá Hanka Dušková, studentka DAMU), Martina Zounara (poctivec a idealista, budoucí právník Ivan Trnka) a Ivanu Chýlkovou (sportovně založená studentka Eva Rillichová).(Česká televize)

25.10.2021kacer57 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Přísný profesor z epizody 6. Období zkoušek seriálu Bylo nás šest.
25.10.2021kacer57 vložil reálnou fotografii k místu natáčení Přistižená Hanka z epizody 6. Období zkoušek seriálu Bylo nás šest.
23.3.2021honzach7 okomentoval místo natáčení U servisu z epizody 5. Píseň pro májovou Prahu seriálu Bylo nás šest.
20.3.2021honzach7 okomentoval místo natáčení U servisu z epizody 5. Píseň pro májovou Prahu seriálu Bylo nás šest.
19.3.2021Ladislav2 vložil reálnou fotografii k místu natáčení U servisu z epizody 5. Píseň pro májovou Prahu seriálu Bylo nás šest.
24.8.2019honzach7 nalezl lokaci místa natáčení U servisu z epizody 5. Píseň pro májovou Prahu seriálu Bylo nás šest.
24.8.2019honzach7 okomentoval místo natáčení U servisu z epizody 5. Píseň pro májovou Prahu seriálu Bylo nás šest.
15.8.2018Mirek Behenský vložil reálnou fotografii k místu natáčení U menzy z epizody 2. Vysokoškoláci seriálu Bylo nás šest.

Nejnavštěvovanější filmy:

Vyhledávání

Filmová místa do kapsy

Nejčerstvější informace

Nahlásit chybu | Autorská práva upravena licencí CC: Creative Commons License Filmová místa.cz 2006-2021 | Movieloci.com | Filming-locations.com | Lieuxtournage.fr | Krásný Krámek | Paetrik | 0.46